• Autor
    Odp.
  • kocio
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Witam. Mam problem. Moja dziewczyna, z którą jestem już bardzo długo, wstydzi się mnie. Chodzi mi o to, że wstydzi się niektórych pozycji seksualnych albo tego że dotykam ją po „rowku”. Pomóżcie proszę…

    kocio
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    proszę o odpowiedzi

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    A czy rozmawiałeż z nią o tym? Tutaj będzie tylko jedna rada: szczera rozmowa,bo inaczej się nie da. Nikt nic nie poradzi dopóki z nią nie porozmawiasz i nie powiesz,żeby sie w pełni zrelaksowała.

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    To racja,wiec dlatego dopóki nie porozmawiasz z nią szczerze,to ciężko cokolwiek doradzić. Bardzo możliwe że Twoja dziewczyna po prostu się przestraszyła i stwierdziła,że nie zna na tyle dobrze Twojego ciała aby przeprowadzać takie eksperymenty.

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Jak długo jesteżcie razem? Być może dziewczyna z natury jest nieżmiała i potrzebuje więcej czasu na to aby sie przełamać,przystosować do nowej sytuacji w której ją dotykasz. Tutaj pomoże tylko i wyłącznie szczera rozmowa.

    sashunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A może Ty za bardzo na wszystko naciskasz.

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Autor pisze ze jest ze swoją dziewczyną już bardzo długo wiec nie powinna już odczuwać wstydu czy nacisków z jego strony,co innego gdyby byli na początku związku,wtedy faktycznie tak.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wstyd"

Przewiń na górę