Wybieracie się na Marsz Różowej Wstążki?

  • Autor
    Odp.
  • 1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Wybieracie się na Marsz Różowej Wstążki?

    W sobotę 10 października 2009 o godz. 12. na rogu ul. Chmielnej i Nowego światu w Warszawie organizowany jest 11. już marsz walki z rakiem piersi, podczas którego będzie można wykonać badania (usg, mammografia) i skorzystać z porady specjalistów. Poruszam ten temat, ponieważ uważam, że każda z nas powinna dbać o swoje zdrowie. Wklejam fragment artykułu na ten temat

    „Maszeruj z użmiechem w dobrej sprawie, przypnij różową wstążeczkę i okaż swoją solidarnożć w walce z nowotworem.

    Na trasie Marszu Różowej Wstążki będziesz mogła skorzystać z porad specjalistów oraz z badań m.in. mammograficznych i USG. Za każdą pomoc przekazaną Fundacji Amazonki otrzymasz wyjątkową koszulkę z różową wstążeczką ze specjalnej kolekcji Reebok i Avon. Spaceruj aż do Placu Zamkowego, na którym wystąpi zespół Zakopower i pokaż, że Twoje zdrowie nie jest Ci obojętne.”

    więcej tu
    [usunięto_link]
    i tu
    [usunięto_link]

    Cała akcja cieszy się od wielu lat sporym powodzeniem, więc jak przyłączycie się? Zapraszam do dyskusji:)

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja się wybieram, bo lubię imprezy plenerowe 😀 a ta dodatkowo ma słuszny cel.
    Moja mama chce się dostać na mammografię a ja bym chciała tą koszulkę reeboka z wstążeczką, syn za to bardzo lubi Zakopower więc dla każdego coż dobrego 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybieracie się na Marsz Różowej Wstążki?"

Przewiń na górę