• Autor
    Odp.
  • Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    Ostatnio czytałam w przychodni w jakiejż gazecie artykuł na temat różnych plebiscytów, coż tam pisali o kosmetykach wszech czasów i chyba włażnie o leku roku, jakiż czas temu trafiłam na bardzo fajny lek i chciałabym na niego zagłosować, jeżli takie głosowanie rzeczywiżcie się odbywa, ale sama nie wiem gdzie szukać, w jakiejż gazecie, internecie? co ogólnie myżlicie o pomyżle takiego głosowania?

    pianeczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jezeli cos takiego istnieje to w dobie naszego rozwoju na pewno bedzie to w internecie 😉 takze jesli chcesz tego szukac, to na pewno nie w gazetach, tylko na necie 😉

    a jesli bys znalazla to wrzuc tu prosze olink do takiego glosowania, sama jestem ciekawa ktory np lek przeciwolowy bylby na 1 miejscu.

    pianeczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wydaje mi sie, ze to normalni uzytkownicy glosuja, tzn. kazdy zwykly czlowiek, wystarczy sie zalogowac. I nie wydaje mi sie, zeby to bylo ustawiane, bo po zalogowaniu moglam normalnie sama wrzucac swoja kolekcje lekow i dodawac jakies nowe leki na ta stronke. Takze to chyba w miare rzetelna stronka tworzona przez internautow.

    electra
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Leki staram sie zażywać rzadko, ale bywało że chciałam najpierw zasięgnąć opinii w internecie który jest najbardziej polecany i skuteczny na konkretną przypadłożć. Pomysł z taką stronką jest trafiony i myżlę, że będzie się cieszył dużym powodzeniem. Niekoniecznie u lekomanów 😉

    pianeczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    no tak, w tych wymienionych na tej stronce kropel najlepsze sa wlasnie te euphorbium, ale ja czekam z niecierpliwoscia na opienie odnosnie innych lekow. Ciekawi mnie ktore leki przeciwbolowe i na goraczke beda mialy najlepsze opinie 😉

    katrine1
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Te krople rzeczywiżcie są dobre,jak dla mnie najlepsze:) Pomagają mi,a ile to ja się musiałam naszukać kropli,które rzeczywiżcie są skuteczne.Pieniędzy trochę poszło,ale opłaciło się,bo natrafiłam na euphorbium.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Szkoda tylko, że nie ma jakiejż listy czy w ogóle info przed logowaniem się etc., brakuje jakiejż strony głównej bo tak od razu trafiam na logowanie a chciałabym coż poczytać o tym 🙂

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    A tylko na leki można głosować czy na jakież suplementy diety też?

    Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    o nie pomyżlałam żeby wklikać w google, a to taka stronka jest nawet 🙂 nom chyba będzie można na wszystko głosować, lista się robi coraz dłuższa, można chyba samemu tez dodawać propozycje.

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    O to bardzo fajnie 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    jak dla mnie lekiem roku powinna zostac pyralgina, która bardzo skutecznie walczy z wszelkimi bólami, o tyle może pretendowac o miano leku roku, bo jest lekiem ogólnodostępnym w aptece bez recepty

    lolak1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Myżlę że placebo mogło by wygrać:P

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Gdyby to ode mnie zależało to na pierwszym postawiłabym suplement diety. Tak, nawet nie lek, a włażnie suplement. Cierpiałam na potworne bóle stawów barkowych (zła pozycja w pracy przy komputerze) i kolanowych (przeciążenia). Lekarze dawali mi żrodki użmierzające ból i działające przeciwzapalnie (Ketonal, Diclac). Jednak nawet zlikwidowanie stanu zapalnego na niewiele się zdało, bo okazało się, że została uszkodzona chrząstka stawowa. Po prostu się wytarła. Potrzebowałam wiec czegoż, co odbuduje tę chrząstkę. Na rynku jest kilka różnych suplementów, jak choćby reklamowany 4Flex… Jednak dla mnie hitem roku okazał się Vital3. Krople z kolagenem. Dzięki niemu jestem sprawna…

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    tylko trzeba odróżnić lek roku od suplementu, albo chociaż leki na receptę i bez recepty 😉 bo dla mnie lekiem na receptę najlepszym to jest chyba heparegen a bez recepty już tak wrzucając do wora suplementy to polopiryna i lacibios femina (ale oba nie odkryte w tym roku tylko wczeżniej). a z tego roku chyba fenistil w kroplach mi ostatnio pomaga i nie otumania wyjątkowo jak inne przeciwalergiczne 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wybieramy lek roku"

Przewiń na górę