• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja kandyduje do rady Warszawy, moja lista ma swojego kandydata na prezydenta Warszawy
    ludzie NIGDY nie wybieraja najrozsadniejszego programu, programy ich nie interesuja niestety, interesuja ich usmiechy i to kogo jak sie pokazuje w telewizji

    co do demokracji, to mam nadzieje (niestety to maloprawdopodobne), że ludzie wrecz przeciwnie, nie dojrzeja do niej, tylko w koncu zauwaza ze jest NAJGORSZYM ustrojem jaki sie trafil ludzkosci, o czym mowil juz bodajrze Arystoteles, na pewno jeden z tych 3 wielkich filozofow greckich, gdy wspominal o rządach motłochu, które obecnie mamy, tępi ludzie dający się manipulować przez media wybieraja wladze, a 3 żuli ma więcej do powiedzenia niż 1 profesor, to jest absurd

    ale juz wspomniany arystoteles mowil o okresowosci historii, po rządach monarchii, następują rządy arystokracji, potem dochodzi do wladzy burżuazja, potem motłoch, wszystko bankrutuje i historia zatacza koło, już starożytni przewidzieli przyszlosc

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    A co sądzicie o szansach PiS po wyrzuceniu Kluzik i Jakubiak?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    zupełnie mnie to nie obchodzi
    ich partia, ich sprawa

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Co by nie pokazali kogo by nie wyrzucili wygrają i tak Ci którzy najlepiej się sprzedadzą, a ludzi interesuje ładna buzia i kolorowe hasełka.

    W sprawie demokracji dobrze wypowiedział się Churchill…

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Wcale bym nie narzekała na transport gdyby rzeczywiżcie było to jakoż sensownie skoordynowane. Dlaczego parkingi park and ride powstają tylko przy metrze. Jest wiele miejsc przesiadkowych i tam też by się takie przydały. Serio tu trzeba logicznego rozplanowania tego wszystkiego. U tej pani Danuty Bodzek w programie wyczytałam że chce zmienić dworzec główny w takie miejsce przesiadk i skoordynowac go ze wszystkimi żrodkami transportu. Myżlę że to by było dopiero ciekawe rozwiązanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " WYBORY 2011 – Sondaż"

Przewiń na górę