Wyjazd narciarsko-snowboardowy z muzyką hiphopową

  • Autor
    Odp.
  • patikat
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Czeżć wszystkim,

    Bardzo chcialabym jeszcze w tym roku pojechac na jakis wyjazd narciarsko-snowboardowy (jezdze i na tym i na tym od kilku lat). Slyszalam, ze na wielu tego typu wyjazdach odbywaja sie tez koncerty hip – hopowe. Moja kolezanka byla na wyjezdzie z firmy Feel The Flow i mowila, ze muzyka byla ekstra. Byliscie na jakims wyjezdzie z tej firmy lub slyszeliscie o innym tego typu? Z gory wielkie dzieki za podpowiedz!

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Czeżć wszystkim

    hej, patikat! 😛

    [usunięto_link] wrote:

    Z gory wielkie dzieki za podpowiedz!

    niestety od razu mówie, że Ci nie podpowiem, bo nie jeżdżę, choć… nie powiem bym chciał 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Bardzo chcialabym jeszcze w tym roku pojechac na jakis wyjazd narciarsko-snowboardowy (jezdze i na tym i na tym od kilku lat).

    na nartach idzie mi nawet nie najgorzej 🙄 ale z tym snowbordem może być gorzej 😕
    jak mnie nauczysz, to polecę, Mistrzuńko 😀

    [usunięto_link] wrote:

    Slyszalam, ze na wielu tego typu wyjazdach odbywaja sie tez koncerty hip – hopowe. Moja kolezanka byla na wyjezdzie z firmy Feel The Flow i mowila, ze muzyka byla ekstra.

    nie znam się na tej muzie, często jej nie lubię, ale jak mnie zachęcisz, może coż się zmieni 😯 jak się bede uczył na tym snołbordzie to może i zapragnę 😆

    [usunięto_link] wrote:

    Byliscie na jakims wyjezdzie z tej firmy lub slyszeliscie o innym tego typu?

    wiesz, pati, ja nie, ale może inni… w każdym razie ja powoli jestem gotów…
    zrobisz ze mnie ludzi? :-

    mogłabyż przytoczyć jakiż fajny hip-hop na narty i snowborda dla kogoż początkującego? jupi

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    W sezonie takie imprezy często się odbywają, ale warto na bieżąco sprawdzać strony takich narciarskich miejscowożci tam są bieżące informacje i 100 % pewne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wyjazd narciarsko-snowboardowy z muzyką hiphopową"

Przewiń na górę