Wymien nicki… :)

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Wymiencie nicki dziewczyn (lub chlopcow:P) z forum, ktore najlepiej pamietacie z odpowiedzi, macie o nich jakis zdanie, cos do zarzucenia czy podziekowanie za cos 🙂
    Tylko nie zagladajcie w trakcie na forum zeby sobie przypomniec 😉 Piszcie z pamieci te ktore pamietacie, zobaczymy ktora z nas zapada najbardziej w pamieci 🙂 Mozecie tez do nickow dodac cos co macie do powiedzenia o tej osobie 🙂
    No wiec, nicki ktore najbardziej zapadaja mi w pamieci to:
    xyz,eta, Serafina, Tigerka,mia1980,WarnGirl,Onione,zuza28 🙂
    Do tego dodam ze lubie odpowiedzi XYZ bo zawsze sa madre i czesto biore jej rady do siebie 🙂
    Lubie tez odpowiedzi Serrafiny bo czesto mamy podobny tok myslenia i Tigerki bo zawsze ma cos ciekawego do napisania 🙂

    Pozdrawiam 🙂

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja zapamiętałam Serrafinę, gdyż jej posty są bardzo życiowe, zawsze wnoszą coż nowego do dyskusji, czytam je z wielkim zaciekawieniem, gdyż widać, że dziewczyna ma swoje zdanie, jest konkretna, a swoje wypowiedzi logicznie argumentuje! Nie lubię wszelkiej mażci spamerów, a takich zawsze trochę się znajdzie, znaczie trudniej natrafić na kogoż, kto ma naprawdę dużo do powiedzenia i taki typ osób włażnie godnie reprezentuje Serrafina 🙂 Podobnie wygląda to w przyapdku xyz, Onione i WarnGirl! I włażnie te osoby utkwiły w mej pamięci 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ojej jak mi miło,że mnie kojarzycie 🙂
    A ja najbardziej zapamiętałam:
    Onione-ciekawia ocenia zagadnienie
    xyz-podobaja mi się jej szczere komentarze
    Spectera- mimo,że już się nie udziela to jednak zawsze wie co dzieje się na forum 😉
    tigerkę-ma bardzo dużo pomysłów
    Serafinę-zawsze ma w zanadrzu dobrą radę

    Aha,no i chyba do końca życia nie zapomnę ashly,która w każdej dziedzinie miała jakiż problem 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Aaa i jeszcze sobie przypomniałam,że kojarzę przeciez igę i etę-nasze moderatorki i mie1980-to jeden z niewielu nicków,które kojarzę od początku mojego pobytu na forum 😀

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    No nie udzielam się za dużo ostatnio to fakt 😉 Na razie chyba nie potrzeba mej interwencji 8) 😀
    Kogo ja najbardziej pamiętam… 8)
    Z tej dobrej strony to wszechobecną Jul… tzn. WarnGirl, Panią Igę…oj pamiętam jeszcze jak mmmm 😉 , Nelę pamiętam, Meru, Onionka, Xyz, Etę, no a ostatnio to trudno nie pamiętać Tigerki, Zuzy28 no i Serrafiny, której jeden post mnie aż o ciarki przyprawił.
    A tak negatywnie to niejakiego R.M. i pana obcasika 😉

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja również kojarzę: WarnGirl, xyz, Onione, Specter, Czerwona, Iga, eta, figa, Serafina, Tigerka i parę innych którzy udzielają się rzadziej.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    No ja kojarze w tej chwili takie dziewuchy jak;
    xyz—> madre posty pisze
    Kajdaaa—> wiem ze mieszka za granica 😉
    Malinka—> zboczuch jeden 😉 /nie obraz sie,tak mi sie skojazylo 😉 /
    WarnGirl—> zakrecona, fajne dowcipne posty pisze 😀
    Tigerka—> roztrzepana 🙂 , pozytywnie nastawiona
    Misia—> pisze z sensem, czesto dowcipnie
    Serrafina—> umie doradzic
    Mar+a—> mamy podobne historie 🙂

    ….wiecej grzechow nie pamietam… 😀
    hehe

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Jejku, miło mi bardzo… 😳 Ja pamietam Kasicę – pierwsza odpowiedzała na mojego posta, po za tym wiele dziewczyn z którymi mamy mniej lub bardziej podobne spojrzenie na żwiat : Venus, WarnGirl, Tigerka, Czerwona, xyz, eta, pabel oczywiżcie, Onione, czasami też kojarzę bardziej obrazki niż ksywy… tańczącego białego kota tigerki to już chyba we żnie widzę, bardzo podobał mi się tez poprzedni obrazek admina, ten pingwinek jest bardzo łagodny…, dziecko, takie rozkazujące dziecko, WarnGirl i seksowna blondynka, Frankensteinka 😉 Czerwonej, Muchomorek z pupą, kreskówka xyz, nie wiem tyle narazie przychodzi mi do głowy.
    Dziękuje tylko wam że jesteżmy wszystkie tak inne, bo dzięki temu mamy tak potężną perspektywę na nasze problemy.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Hehe dzieki Czerwona 🙂 ja wiem ze jestem zboczuch 😛

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Bueheh no ale sie naczytalam o sobie 😆 „rozstrzepana”,”pelna pomyslow” wszedzie pelno hihi no coz hmm jestem zakrecona ale chyba spoko cio??:( ;P 😆
    A kogo kojaze z forum?Juz wymieniam!

    -Onione(kotek szary?)- ciekawie pisze w postach
    -WarnGirl(blondi Pamela?)-zwariowana i zawsze usmiechnieta niczym ja,za to ja lubie 😆
    -Marta(bialy kwiatek)-spoko jest
    -Peronowa Mysz(zegar)-bardzo fajna,sympatyczna myszka 😆
    -xyz(avatarek japonski-kreskowka)-spoko laska,fakt madrze zawsze pisze
    -Czerwona(avatarekw czarownych wloskach)-hmm jest ok:)
    -Kajdaaa(Prosiaczek z parasolka chyba?:P)-mila poznaniara:P
    -Serrafina(zapomnailam obrazka;x)-w porzadku i ciekawie w postach pisze
    -Eta(nogi)-zakretka kolejna 😆
    -Ausia(avatarek japonski-kreskowka)-ostatnio duzo z nia pisze i wiele pomaga,mila laska 🙂
    -Misia(yyyy zapomnailam rowniez obrazka wybacz;x)-jest ok.
    -Malinka(malinki)-zboczuszek z lekka ale mila hihi 😆
    -Keffasek(malpka)-sympatyczna i koajze ja najczesciej w dziale HYDE PARKU „dla nabijaczy postow” 😆
    -simons_mother(biale kwiatki na czarnym tle)-niestety sie nie lubimy…

    Jesli o kims zapomnialam tu wymienic to sorrki skleroza,ale tyle osob kojaze wiec wymienilam. 😆

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Mnie najbardziej w głowie utkwiła Serafina. Jej posty, odpowiedzi, biorę do serca.Kieruję się jej radami. Od pierwszego mojego momentu tutaj na nią zwracałam szczególną uwagę. Dziękuję. Wiesz za co. Za wszystko…
    Poza tym Z tych osób co wymieniłam z nimi chociażby nie jedno internetowe zdanie to WarnGirl, XYZ, Malinka…
    te nicki pamiętam.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    hehe ja nie rozumiem czemu piszecie ze jestem zboczuszek 😉

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Malinka, a nie jestes?:P

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    A no jestem no co tu ukrywac 😛

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    to co się głupio pytasz ;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wymien nicki… :)"

Przewiń na górę