wypadanie włosów

  • Autor
    Odp.
  • kaska21812
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czy to naprawdę pomaga?

    jajeczkoo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie wydaje mi się…

    milka42
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Mi najlepiej pomaga olejek araganowy, żwietna sprawa

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    U mnie na całe szczężcie nie ma jeszcze problemu z wypadaniem włosów, ale znajoma korzystała z olejku arganowego i ponoć przyniósł pożądane rezultaty

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Olejek arganowy to tylko dobra odżywka do włosów natomiast nie powstrzyma ich wypadania,wzmocni strukturę ale nic więcej. Z takim problemem najlepiej będzie od razu udać się prosto do dermatologa.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja byłam u dermatologa – przepisał mi wcierki, niestety nie używałam według zaleceń – co dziennie dwa razy, a że były koszmarnie drogie zrezygnowałam z dalszej kuracji (minimum 3miesiące..). Teraz walczę szamponem Klorane z chininą ale też jeszcze za krótko żeby powiedzieć że jest ok. Niestety tu trzeba wytrwałożci w kuracji 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Miesiąc temu zaczęłam kurację z Vichy Dercos Neogenic, takie ampułki i już widzę efekty 😉
    Mam sporo takich krótkich włosków.. I mniej się sypię 😉

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Miesiąc temu zaczęłam kurację z Vichy Dercos Neogenic, takie ampułki i już widzę efekty 😉
    Mam sporo takich krótkich włosków.. I mniej się sypię 😉

    To są chyba ampułki na porost włosów, prawda? Mówisz, że widzisz efekty.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Melata ja używam ampułek ale chyba jest też szampon.
    Kuracja pełna trwa 3 miesiące, ale efekty są już obiecujące

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jaki jest koszt takiej 3-miesięcznej kuracji? Zawsze miałam bardzo ładne i gęste włosy, ale po ciąży i karmieniu strasznie mi się przerzedziły :/ Może to też by było dobre rozwiązanie dla mnie

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Znalazłam w aptece u siebie za 600 zł za całe 3 miesiące i do tego jeszcze szampon z tej samej serii

    mgielka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    mi tez bardzo zaczęły wypadać włosy i już tak pól roku, jestem przerażona najgorzej jest podczas mycia dosłownie garżciami mi wypadają…już nie wiem co stosować..na drogie kuracje nie mam kasy..więc to odpada..kupiłam już nawet komplet witamin ale nic to nie daje.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Włażnie czytałam o szamponie i piszą o nim: ” Szampon Dercos wzmacniający można stosować jako uzupełnienie zabiegów przeciwko wypadaniu włosów. Wzmacnia włosy na całej ich długożci i pobudza ich wzrost. Przeciwdziała wypadaniu włosów. Jedyny szampon zawierający Aminexil, skuteczną cząsteczkę kosmetyczną, która walczy z wypadaniem włosów.” Cena 40 zł, więc jak nie ampułki to można spróbować z szmponem.

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Mi strasznie wypadają teraz włosy po ciąży i zastanawiam się czy jest jakiż sens coż z tym robić, w sensie że wcierać coż, łykać itd…czy po prostu to kwestia tylko hormonów i dopóki się nie ustabilizują to i tak tak będzie….. 🙁

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    hormony hormonami ale chyba warto coż zrobić by już teraz zaczęły odrastać

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wypadanie włosów"

Przewiń na górę