Wyprzedaże—>sale<—–!!

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    normalnie reaguje: korzystam.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Czym się kieruję? Chyba tylko tym czy coż mi się podoba czy nie.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja upatrzyłam sobie rzeczy które weszły do sklepów a wiedziałam ze będę teraz przeceny wiec.. teraz sie je bardziej opłaca kupić ;]

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmm…wpadam do sklepu,mierze tone ubrań i kupuję,skuszona niską ceną,to co mi się najbardziej podoba 😀 na przecenach nie kupuje czegoż konkretnego,tylko tak sie wybieram na shopping a jak cos mi w oko wpadnie to biorę bez namysłu 😀

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Jak mi się coż spodoba, to sobie kupuję i tyle. Ale teraz to nawet nie mam czasu, żeby łazić po sklepach, więc pewnie wyprzedaże mnie ominą…

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja uwielbiam przeceny 🙂 chociaz tez zdarza mi sie wyjsc z niepotrzebnymi rzeczami 😉
    z ostatnich przecen skorzystalam, kupilam ciuszki naprawde za grosze!
    2 bluzki z Orsay za 9.90 jedna
    gorsecik z New Yorker za 19.90
    spodniczka New Yorker za 9.95
    sprawdzilam z jakich cen byly przecenione i obliczylam ze zaoszczedzilam ponad 200 zl 🙂

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Ostatnio oglądałam gdzież krótki reportaż na temat przecen w Europie i Stanach i szczerze parskęłam żmiechem widząc kolejkę „jak za chlebem w PRL-u” rozgorączkowanych kobiet przed butikiem Gucci’ego 😆 😆 😆 Przedni widok 😆

    Co do mnie lubię przeceny, ale jakoż szczególnie na nie nie poluję. Z racji intensywnego trybu życia chodzę po sklepach gdy czegoż szukam, z rzadka zdarza mi się wybrać do jakiejż galerii ot tak i coż kupić, bo zwyczajnie brakuje mi na takie wypady czasu 😉

    madzia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    uwielbiam wyprzedaze bo mozna cos sobie kupic za nieduze pieniazki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wyprzedaże—>sale<—–!!"

Przewiń na górę