• Autor
    Odp.
  • agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Żadna z moich koleżanek jeszcze nie była na takim zabiegu. Czy to boli??? Mikro nie mikro ale to zawsze nakłuwanie….

    Derma-Clinic
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Witajcie,
    w przypadku rozstępów i blizn w ramach mezoterapii substancje są wstrzykiwane wzdłuż zmiany chorobowej. Zadowalające efekty przynosi seria kilku zabiegów wykonywanych co miesiąc. Rezultaty są osiągane po 4-6 miesiącach. Po zabiegu miejsce, w które wstrzykiwane były substancje odżywcze, wymaga dokładnego rozmasowania.

    Istnieje pewna grupa przeciwwskazań do wykonania zabiegu mezoterapii.

    kobietom ciężarnym i karmiącym piersią,
    alergikom,
    osobom cierpiącym na zaburzenia krzepliwożci krwi i cukrzykom.
    stanach zapalnych skóry
    opryszczce i podczas zażywania niektórych farmaceutyków (np. aspiryny).

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Szczerze mówiąc to ja takze nie byłam na takim zabiegu który zredukuje rozstępy,możesz napisać czy faktycznie jest skuteczny oraz ile kosztuje?

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Sa do kupienia np. takie rolki do masażu, jak stosowałam taką systematycznie, to cellulit nieco przyblakł na sile. Na zabiegi w gabinecie jeszcze się nie zdecydowałam, ceny sa dożc wysokie…

    gabisiula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Moim zdaniem na rozstępy dobra jest enderlologia 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Na rozstępy stosuję krem Evolet. W pierwszej fazie kiedy rozstępy są jeszcze czerwone jest szansa, że się rozjażnią i staną niewidoczne. Wierzę w to i staram się być systematyczna 🙂

    mniszkka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Wspolczuje…

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Sam krem to jedno wraz z odpowiednią pielęgnacją,kosmetykami. druga sprawa to oczywiżcie ruch,aktywnożć fizyczna i od tego trzeba tutaj zacząć. Polecam basen dwa razy w tygodniu,to na pewno pomoże.

    lisabera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    U mnie też pojawiają się pierwsze. Muszę chyba działać jak najszybciej. Nie wiecie czy w wwie w centrum można taki zabieg zrobić? I jak cenowo to wygląda?

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    W centrum Warszawy bez problemu można wykonać taki zabieg,natomiast co do cennika to każdy salon ma odrębny i ciężko mi powiedzieć jak to wygląda,przejdź lub zadzwoń bezpożrednio do nich i wszystko bezie jasne:)

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Masaż bańką chińską! Taki masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, co poprawia ich ukrwienie i zmniejsza cellulit i rozstępy. Terapia podciżnieniowa znajduje także zastosowanie w leczeniu bólów kręgosłupa i przynosi ulgę spiętym miężniom.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " WYROLUJ ROZSTĘPY"

Przewiń na górę