Z jakich serwisów aut korzystacie?

  • Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Jak w temacie…
    Naprawiacie u znajomych mechaników, w aso czy w warsztatach i sklepach motoryzacyjnych w jednym np. Feu Vert?

    mariancia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja byłam we wspomnianym i wszystko zrobili dobrze oraz w miarę tanio:) To było na Ursynowie..

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja włażnie potrzebuję naprawić autko, ale nie wiem zupełnie co wybrać… Wolałabym co prawda nie korzystać z ASO, ale jak będzie trzeba…

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    to zależy ile mam kasy i co jest do naprawienia. Ostatnio byłem w feu-vert i przyznam się że jestem mile zaskoczony obsługą. tak naprawdę podjechałem przez przypadek, stwierdziłem że wejde i zobacze ile kosztuje naprawa. samochód zostawiłem. Po trzech godzinach był jak nówka sztuka.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Tylko 3 godziny? A co miałeż do zrobienia?

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    coż w silniku szwankowało ale to nie była drobna awaria. Dokładnie nie wiem co nie jestem mechanikiem. Do tego kazałem olej wymienić ( mają dobrą cenę )

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    coż w silniku szwankowało ale to nie była drobna awaria. Dokładnie nie wiem co nie jestem mechanikiem.

    Uuu z silnikiem to nie ma żartów…
    [usunięto_link] wrote:

    Do tego kazałem olej wymienić ( mają dobrą cenę )

    Tak? A jaki i za ile? 😀

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Castrol za 40 zł. to nie jest dużo, widziałem większe ceny. tutaj się opłaca.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Castrol za 40 zł.

    Syntetyk?

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    tak, a dlaczego pytasz jesteż zainteresowana wymianą oleju?[/quote]

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Wiesz olej w samochodzie to podstawa. Ja sporo samochodem jeżdżę, więc często wymieniam płyny, czasem 3 razy w roku:) A furkę szanuję to i dobry olej stram się lać:)
    A co do wymiany to jeszcze ok. 1000km mi zostało, więc niewiele…

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    wiadomo że wymiana oleju to podstawa. chyba że chce się samochód złomować to wtedy można odpużcić 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Wiesz, ważne jest też, żeby brać olej z pewnych źródeł, a nie z supermarketu np.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    mnie do autka zawsze leje coż mechanik. Potem nakleja naklejkę pod maską, żeby było wiadomo, co to za olej.

    Z wymianą filtrów płacę za wszystko 200zł a jeżdżę VW POLO

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Mirabelka to, ile płącisz zalezy też od tego jaki olej lejesz (syntetyk czy półsyntetyk) a także jaki masz silnik. Bo od pojemnożci silnika zależy ile wic tam wejdzie oleju- do mojej fury wchodzi 6,5 litra syntetyku (30zł za litr na promocji) to już masz 195zł 😕 A gdzie filtry…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Z jakich serwisów aut korzystacie?"

Przewiń na górę