• Autor
    Odp.
  • asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Ja u siebie mam sieć kablową a u rodziców neostrade i nie widzę różnic miedzy nimi oprócz cenowej. U siebie płace 70 zl na mieciąc razem z telewizją a rodzice płacą 60 bez telewizji.

    em
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja mam neostradę i klnę na francuzów ile sił w plucach!!!

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a ja ostatnio odkryłam że mam też internet przez n-ke. co prawda w okrojonej wersji, bo tylko serwisy onetu, coż o sporcie i tvn 24 ale zawsze na szybkiego coż można sprawdzić jak komp zajęty 😀

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    A dlaczego klniesz na TP ?

    Bo zdajesz sobie sprawę, że w sytuacji kiedy usługa jest żwiadczona w zły sposób – możesz rozwiązać umowę z winy tp.

    Opiszesz dokładniej problem to można coż jeszcze poradzić w tej kwestii.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja miałam prze tp i do tego przez liveboxa i oddałam go jeszcze szybciej niż od nich wzięłam…

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Co do LB od Tepsy – fakt – rzadko kiedy trafił się solidny egzemplarz – było kilka „niekonwencjonalnych rozwiązań” ale jeżli chodzi o sam internet od TP – to zależy już tylko i wyłącznie od linii na jakiej działał.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    najlepszym rozwiązaniem jest zminimalizowanie ilożci operatorów od których 'pobieramy’ różne usługi. gdyby n miała net to pewnie miałabym u nich, tak to niestety net gdzie indziej, tv gdzie indziej, telefon gdzie indziej i zamieszanie się robi rachunkowe czasem, chociaż fakturę żciągam bezpożrednio z ekranu tv…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " z uslug jakiego operatora internetowego korzystacie?"

Przewiń na górę