zabawa z cyfrówką.

  • Autor
    Odp.
  • WW
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam drogie Panie 🙂 Co wy na to gdyby wasz partner zaproponował wam sesję zdjęciową, jak najbardziej rozebraną. 🙂 Jak byżcie zareagowały na taką propozycję ?? A może któraż z Pan już taką sesję ma za sobą???

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    juz mam za soba to jest dla mnie bardzo podniecające 😉 dla niego pewne też

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    ja tez mam juz takie za soba i to nawet sporo 😀 ..najfajniejsze z takiej sesji jest jej koniec 😀 😉 a najgorsze to to ze zawsze gdzies schowam plytke z tymi zdjeciami a pozniej nieweim gdzie i trwaja poszukiwania 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja póki co bym się nie zdecydowała na coż takiego 😉

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja już tez dostałam taka propozycje ale jeszcze z niej nie skorzystałam. Nie mam nic przeciwko. Znamy się tak długo że nie mam nic do ukrycia.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Zgodzić sie zawsze możecie ale pamiętajcie drogie panie, że te zdjęcia powinnyżcie mieć TYLKO wy !
    A dlaczego – a z prostej przyczyny. żebyżcie później się nie znalazły na jakimż torencie do żciągnięcia w katalogu amatorskie zdjęcia mojej byłej

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Zgodzić sie zawsze możecie ale pamiętajcie drogie panie, że te zdjęcia powinnyżcie mieć TYLKO wy !
    A dlaczego – a z prostej przyczyny. żebyżcie później się nie znalazły na jakimż torencie do żciągnięcia w katalogu amatorskie zdjęcia mojej byłej

    DOKŁADNIE! śWIĘTE SŁOWA!

    WW
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No zgadzam sie z xyz z 100%. Ale nie chodziło mi tu o chłopaka-żwinię 🙂 (nie obrażając tych miłych zwierzątek).Mówię o sytuacji w której tylko 2 osoby mają dostęp do tych zdjęć – dziewczyna i chłopak :). Ja próbowałem namówić dziewczynę no ale nie bardzo wyszło to co miało. Zdjęcia były czarno białe i wyłącznie od pasa w górę.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mi moj chlopak proponowal nie raz, ale jakos nie wyszlo 😛 Ale za to nagralismy nasz seks na aparat, ogladnelismy i skasowalismy 😛 Byl wniebowziety 😀 😀 😀 Mi tez sie podobalo 😳

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mam już za sobą sesję z byłym, ale w bieliznie (na szczescie). Tylko, że zdjęcia trafiły w niepowołane ręce, bo widziała je jego siostra…Wkurzyłam się i powiedziałam, że ma natychmiast usunąć je ze swojego kompa, jak nie umie pilnować.
    Z moim Misiem nie robiliżmy jeszcze sesji, tylko parę fotek.
    Najlepiej jest zrobić i sobie i jemu no i wspólne. 😈

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja nawet prosilam mojego faceta ale twierdzi ze nie umie zrobic fajnych fotek, ale chetnie by takie mial i popatrzyl sobie jak jest daleko 🙂

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Tak, My mamy taką sesję za sobą. Niestety… Zostały skasowane przy pewnych obróbkach komputera:(. A takie cudne były. Była bita żmietana, winogrona… ech no szkoda ich… może kiedyż jeszcze.

    Mam także w bieliźnie. Czarno białe i kolorowe…

    Kiedyż chcialabym takie super odlotowe, żeby można było w ramke zawieżić.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    My jeszcze nie mamy, ale wszystko przed nami 🙂

    kinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    A my mamy zamiar…
    Takie artystyczne…
    On mi i ja jemu tez 🙂
    Juz sie nie moge doczekac! 😀

    myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    nagie fotki fajne ale nakrecony filmik jak sie kochamy 😈 😈 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zabawa z cyfrówką."

Przewiń na górę