Zabawnie o ciąży i macierzyństwie

  • Autor
    Odp.
  • Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Szukam poradników/książek/ filmów, które w zabawny sposób traktują o tych tematach. Możecie coż polecić?

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    kabaret Hrabi- piosenka ciążowa, moja ulubiona 🙂
    [usunięto_link]
    Z filmów- Jak urodzić i nie zwariować- tylko trailer bo film dopiero wyjdzie.
    [usunięto_link]

    Kojarzę jeszcze takie obrazki ala poradnik co robić a czego robić dla rodziców ale one są porozrzucane po necie i czasami się gdzież natknę. Spróbuje później poszukać.
    A tak spytam- to dla ciebie czy chcesz rozżmieszyć kogoż innego?:)

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja tu chciałam madrze poradniki polecać, a wy kabarety…

    eh, hrabi jest dobry, a film musze zobaczyc rozwalił mnie ten trailer pozytywnie jupi

    A z poradników polecam:
    W oczekiwaniu na dziecko,
    a na wesoło „dziecko dla początkujacych” -no to nie poradnik, a typ pamietnika -super!

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Haha brzmi fajnie. Bardzo dziękuję za poradniki! a trailer gdzie wypatrzyłyżcie, bo ja nie słyszałam. ale w kinie byłam ostatnio wieki temu

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    To włażnie w kinie wyhaczony trailer.

    sweet coffe- nie ma narzekać bo…ten film jest na podstawie poradnika o którym piszesz. 😆
    TO najsłynniejszy poradnik więc nic dziwnego ale jak film jest komedią to nie wiem ile w rzeczywistożci mają wspólnego. Jeden u drugi może spełniać swoją funkcję.

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Ciekawe, po tytule bym się nie zorientowała, że to na podstawie tego poradnika 😛

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja też nie, ale to mu dobrze rokuje 😆

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Myżlałem trochę o tych sprawach. To jest dziwne, że powiedzmy 90% ludzi będzie kiedyż rodzicami a nie uczy się o takich sprawach włażciwie nigdzie. W szkole żredniej można by poruszać taki temat, nie po to żeby młodzież zostaw:P ale wtedy taka wiedza mogła by im pomóc zrozumieć rodziców a kiedyż przydałaby się też im. A tak trzeba na własną rękę się uczyć.
    Film jest fajny bo trochę odczarowuje ciąże i sprawy w około. Znam parę matek i żadna nie wygląda jak mama z obrazka. Nie mają mażlanych oczu jak patrzą na dzieci (no, nie ciagle) i też nie są jakież poważne. Tak samo z ojcami. Dzieci zresztą z natury są takie, że ciężko przy nich się nie żmiać.:)

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    No włażnie 😛 Tytuł tego poradnika taki sobie. Raczej mało zachęcający 😛 A tytuł filmu a i owszem. Ktoż już widział?

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Raczej nie widział, chyba że ktoż oglądał za granicą bo z tego co wiem to 22 czerwca jest premiera w Polsce.

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    🙁 to będę musiała poczekać. Na szczężcie już niedługo 😛

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Do piątku!:)
    Makarena, widziałem ten poradnik to się nie dziw, że ma taką nazwę jak to jest taka cegła.

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    A ja widziałam :Jak urodzić i nie zwariować” :)) Wcale nie za granica tylko na ladys night w cinemacity :)) Powiem tak – jedna z żmieszniejszych komedi, jaka ostatnio ogladałam 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    O- super 🙂
    Ja idę w weekend 🙂
    Chyba wezmę nawe zestaw z jedzoankiem, bo takie klimaty mnie zarażąja zachciankami 😉

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    no dokładnie 😉
    Ja się załapałm na film w ramach srody, więc jestem żwieżutko po seansie 🙂

    Na szczężcie nie zdarzyło mi sie publicznie wymiotować, ale to wszsytko prawda – to było chcwilami jak de javu! Super sobie powspominać z humorem 🙂

    A w kinie jakie tłumy pomimo meczu 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zabawnie o ciąży i macierzyństwie"

Przewiń na górę