• Autor
    Odp.
  • CultureClub
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja marzę o odrobinie luksusu w postaci winoterapii – uwielbiam wino, nie tylko smak, ale kolor i zapach czerwonego wina działają na mnie energetyzująco. To bardzo popularny zabieg na zachodzie Europy, a u nas jakoż nie mogę znaleźć gabinetów, które oferują pełen zestaw – wiem tylko, że w spa hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim zajmują się tym profesjonalnie (własna winnica do czegoż zobowiązuje), więc jeżli będę miała w planach jakiż luksusowy weekend, to tylko tam 🙂

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    tak, stanowczo zabiegi spa są dla mnie czymż luksusowym. dlatego jeszcze nie skorzystałam:) nawet jeżli miałabym na nie pieniążki, wolałabym je wykorzystać jakoż inaczej.

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Dla mnie wizyta w takim profesjonalnym SPA to wyjątkowy luksus. Do tej pory tylko raz udało mi się skorzystać z takiej okazji – zażyczyłam sobie na urodziny profesjonalnego masażu. Było cudownie!

    rozalka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    zabiegi na ciało to zdecydowanie luksus dla mnie

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie luksus, choć wbrew pozorom nie musimy wydawać niewiadomo ile, aby poczuć się pięknie. SPA można sobie zrobić w domu z przyjaciółką i nadal będzie miło. 🙂

    zocha20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Raczej nie stać każdego na takie coż.

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Kiedyż mi się wydawało, że to jest zupełnie za drogie itd, ale mniej wiecej od pół rok raz w miesiącu albo raz na dwa miesiace wybieram się zawsze z przyjaciółką do takiego SPA Talaria. jak jesteżmy we dwie to bierzemy taki pakiet dla przyjaciółek i musże powiedzieć, ze nie wychodzi to jakoż bardzo drogo. Warto po prostu umiec odłożyć ttrochę pieniędzy i sie przyjechac tak chociaż raz na kwartał

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Wizyta w Spa raz na jakiż czas na pewno nikomu nie zaszkodzi bo wbrew pozorom te zabiegi o których mowa nie są takie drogie jak mogłyby sie wydawać:) Powiedzmy tak raz w miesiącu moim zdaniem warto zafundować sobie taką przyjemnożć.

    rennie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    czasami warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu. ja z okazji moich urodzin wybralam sie z przyjaciółka do spa w hotelu Grand Lubicz w Ustce- 5 gwiazdek, wiec dla mnei to było czyste szaleństwo. Ale nie pamiętam kiedy ostatni raz czułam się tak dobrze i fizycznie i psychicznie. Naprawdę było warto 🙂

    freedzia85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Dla mnie to luksus, ponieważ nie stac mnie na poprawianie urody, ciała w gabinetach medycyny estetycznej, mogę sobie tylko pomarzyć :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zabiegi na ciało"

Przewiń na górę