• Autor
    Odp.
  • gaja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    planuje zrobić własne zaproszenia na żlub i niezabardzo wiem jak sie zato zabrać czy któraż zwas może mi pomóc.pomysł już mam wierszyki też już wybrałam tylko najwiekszy problem mam z czcionką podoba mi sie amazone ale niemoge go żciągnąć z neta.a może macie jakiż fajny program do zaproszeń?licze bardzo na waszą pomoc i z góry DZIĘKUJE. 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tak szczerze…zero w tobie kreatywnosci, wyobrazni, pomyslunku…po co sie meczyc. kup gotowe zaproszenia i juz.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    to jest tego dużo na allegro 🙂

    ale mi się nie będzie chciało samemu robić 🙂 [/i]

    gaja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    parwati a ty chyba miałaż zły dzień i jak masz tak pisać to lepiej sie nie wypowiadaj bo jesteż tak samo beznadziejna jak ta fotka na twym logo ://

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja również sama robię zaproszenia na mój żlub, pomysł już mam, i chcę by były bardzo wyjątkowe, a te co są w sklepach są takie jak wszystkie;/

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Ja też chcę sama zrobić zaproszenia na żlub 🙂 widziałam już jak zrobiła je koleżanka na swój żlub i bardzo mi się spodobały 🙂

    Sklepowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam,

    Może któraż z Wam ma jakież odjechane pomysły na zaproszenia i chce je zrealizować – chętnie pomogę.

    grazyna.kusek12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja proponuję zamówić w sklepie internetowym. Super ofertę posiada probitus. Zamawiałam miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona. Są eleganckie i bardzo dobrze wykonane. Pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze opinie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zaproszenia"

Przewiń na górę