Zareczyny, żlub- problem;/

  • Autor
    Odp.
  • pysiaczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam 😛 mam ogromny problem, z którym mam nadzieje szybko sie uporam przy waszej pomocy…Dodam, ze jestem tu nowa wiec tym bardziej bedzie mi miło, jesli odpiszecie na mój post..
    No ale do rzeczy. Za dwa lata planujemy z moim chłopakiem żlub..Wczesniej oczywiscie zareczyny..Jestem pewna, ze odbeda sie jeszzce w tym roku..ale
    Jest problem… Mój chłopak wychowywał sie z dziadkami, uciekł od matki do babci, bo katował go ojczym..bił, poniżał..no wiecie.. Z matka mój TZ utrzymuje kontakt ale ona wogole ani materialnie ani duchowo w niczym go nie wspiera… NAjwieszy problem jest z ojcem..którego mój TZ nie zna..Kiedys, gdy był jeszzce dzieckiem, jego ojciec przyjechał do niego, by go poznac..ale matka ukryła to przed TZtem i nie dopusciła do spotkania…
    Chciałabym zeby nasze zareczyny odbyły sie takze wsród jego rodziców, by ojciec był na slubie..a nie ojczym !!! jak to zrobic?? jak zorganizowac?? macie jakies pomysly???
    Myslałam zeby razem z TZtem wybrac sie do jego matki, spytac o ojca, gdzie mieszka i pojechac tam do niego.. Mój TZ dopiero dojrzewa do tego spotkania ale wiem, ze chciałby poznac swego ojca…
    Napiszcie prosze co o tym myslicie… Pozdrawiam 😛

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Jesli mysli o tym to przy twoim wsparciu dojdzie do tego, a nawet jesli nie uda sie teraz przed zaręczynami to napewno dojrzeje do tego do czasu wyznaczonej daty żlubu.
    Wspieraj go i przekonuj delikatnie…..napewno ulegnie

    pysiaczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kobitki, doradzcie mi…prosze… za pierwsza rade dziekuje z całego serduszka 🙂

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ciężka sytuacja, ale ja bym wyciągnęła adres ojca. To oczywiste że Twój mężczyzna powinien znać prawdziwegoi ojca i nie tylko żlub ma być powodem poznania go. Nawet gdyby slubu nie było szukałabym ojca.

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    A moze on ojca nienawidzi z głębokożci serca? wiec po co mu go szukac?

    pysiaczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Myslałam, ze wyraziłam sie jasno…mój TZ chce poznac ojca, potrzebuje jednak troche czasu na przemyslenia…Przede wszystkim odkladamy teraz pieniadze na samochód bo wiadomo, ze nie bedziemy jezdzic za ojcem przez cała Polske autobusem..
    Prosilam o jakies rady, moze ktos był w takiej sytuacji??

    eivissa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja niestety ( a własciwie to chyba stety) w takiej sytuacji nie byłam, ale myslę sobie, że wcale nie jest pewne, czy matka Twojego TZ wie, gdzie jej były mąż czy partner obecnie przebywa. Może lepiej spróbować skontaktować się z jego rodziną, jeżli wiecie gdzie mieszka np. jego siostra czy brat.
    Może to matka bedzie wiedziała. Można popytać wżród znajomych czy sąsiadów. czesto jak ktoż kilka lat mieszka w jednym miejscu to jego sąsiedzi wiedzą co się z nim później stało.

    Może warto byłoby p****żć się na policję, albo gdzież, Sa takie bióra zdaje się, które poszukuja zaginionych członków rodziny. Sa tez prywatni detektywi, ale to raczej droga impreza.

    Można też prożciej, przez książke telefoniczną. Jeżli macie czas, to mozna spróbować znaleźć po imieniu i nazwisku daną osobę.

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Pysiaczku mam wrażnie, że Tobie jednak bardziej zalezy na tym niż Twojemu chłopakowi. Ja bym nic nie robiła. POczekała, aż przyjdzie do mnie któregoż dnia i powiem mi, że jednak jes zdecydowany. Dopiero póżniej można zacząć coż działac. Zycze powodzenia i udanego szukania Teżcia.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    trudna sprawa cokolwiek postanowi twoj przyszly musisz go w tym w pelni spierac niewazne co zrobi musisz stac za nim powodzenia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zareczyny, żlub- problem;/"

Przewiń na górę