Zaskórniki i rozszerzone pory

  • Autor
    Odp.
  • hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    mam problem z rozszerzonymi porami na buzi i zaskornikami slyszalam o peelingu kawitacyjnym ale tak na prawde nie mam bladego pojecia jak pomoc mojej cerze moze zancie jakies dobr metody na zwezenie porow i wygnanie wagrow??

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    nikt nie umie mi pomoc? 🙁

    jaang
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    peeling kawitacyjny – polecam jak najbardziej – metoda bezbolesna,która polega no „wyrzucaniu” z twojej skóry brudów za pomocą ultradźwieków, a potem dodatkowo może ją jeszcze odżywić. poza tym dużo otrebów, płatków owsianych, pietruszki i drożdży no i mniej stresu, alkoholu,papierosów i przypraw pikantnych, bo co szkodzi organizmowi to i tak w nas nie pozostanie 🙂
    do pielęgnacji: maseczka żciągajaca – raz w tygodniu, krem nawilżający, beztłuszczowy!, żel domycia twarzy – bezalkoholowy i beztłuszczowy (pamietaj przy tym o odpowiedniej pielegnacji okolicy oczu, żeby jej nie przesuszyć), peeling enzymatyczny(najpewniejszy, bo ziarniste mogą przyczynić sie do roznoszenia zakażenia, tj wyprysków ropnych, gdyby ci sie takie pojawiły), pozdrawiam

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    bylas u dermatologa?

    jesli nie, to sie przejdz i zapytaj, czy twoja twarz nadaje sie do kuracji kwasami.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    mhm no masz racje powinnam sie przejsc… dzieki za pomoc

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    ja slyszalam o pillingu kawitacyjnym ze jest na rozszerzone pory ale niestety tylko tyle ale moze dermatolog ci powie cos wiecej na jego temat

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Ja polecam wizytę u dermatologa. Powinien Ci polecić, jakie kosmetyki stosować, a nawet co jeżć. Moja koleżanka, jak zje coż pikantnego to czerwone chrostki wyskakują jej. Ja używam kosmetyki dobrej firmy L’Oreal – płyn do oczyszczania, tonik ( rzadko) i krem do twarzy. Raz w tygodniu maseczka, ale nawilżająca. Nawet jak ma sie skórę tłustą to trzeba nawilżać naszą skórę. Zmarszczki zobaczymy o wiele później niź powinnyżmy. Ale polecam wizyte u dermatologa. Zadaj mu wszystkie pytania, jakie masz. Powodzenia 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    mysle ze wizyta u dermatologa to dobry pomysl…ale takiego zwyklego czy oni maja jakies specjalizacje zebym nie zaplacila za wizyte a on mi nic nowego nie powie ;/ moze znacie jakis dobrych dermatologow w warszawie?

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja mam podobny problem, koleżanka doradziła mi abym raz w miesiąc chodziła do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy…to podobno ma pomóc..

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm ja zapisalam sie na piling kawitacyjny i sonoforeze z ampulka zobaczymy jaki bedzie efekt 😀

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    bylas u dermatologa?

    ha! ja się już zapisałam i zobaczymy, co mi powie. tylko trochę muszę poczekać. no i jest niebezpieczeństwo, że wyżle mnie z tym problemem do kosmetyczki, bo „dermatolog się takimi rzeczami nie zajmuje”…

    gawroszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej dziewczyny ijak z tym peelingiem kawitacyjnym???
    sa efekty?
    rozszarzone pory i wagry to moj koszmar bylam z tym ost u dermatologa ..polecila mi La roche possey effaclar K….sporo kosztuje a efektow nie ma..stosuje tez biała glinke-maseczka,tonik matujacy i zel gleboko oczyszczajacy…..jednak nie widze roznicy ale przynajmniej jest czyst e sumienie ze cos sie robi….
    pozdr.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zaskórniki i rozszerzone pory"

Przewiń na górę