• Autor
    Odp.
  • misia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    co polecacie na ten problem?

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    zalezy od miejsca w ktorym cie trapia, ja mam problemy bo pojawiaja mi sie na nosie. mam do tego specjalne plasterki ktore przyklejam i po problemie:) niestety nie pamietam jak sie nazywaja…

    misia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    u mnie to najwięcej mam na nosie troszke na brodzie i policzkach,stosowałam wiele kosmetyków ale nic nie pomaga

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    ja chodze raz na pol roku do kosmetyczki i mam swiety spokoj. po dobrym oczyszczaniu nie potrzeba dodatkowych kosmetykow…

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    ja wyciskam 🙂

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Systematycznożć to podstawa. Nie obejdzie się beż żeli do myscia twarzy i kremów, które delikatnie złuszczają naskórek. Raz na tydzień powinno sie też stosowac peeling- odblokuje pory oraz pomoże w usunięciu zrogowaciałego naskórka. Wągrów i zaskórników absolutnie nie wolno wyciskać- jeżeli sytuacja jest naprawdę nagląca lepiej zastoswać żel punktowy lub udać się do kosmetyczki.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Zaskórniki możesz usunąć w gabinecie dermatologicznym. Będzie to złuszczanie kwasami, np. glikolowym w wysokim stężeniu, pirogronowym, mlekowym czy salicylowym, czy też mikrodermabrazja, gdzie daje to efekt złuszczania naskórka i pobudza produkcję kolagenu. Przeważnie robi się pięć zabiegów co dwa tygodnie.

    zocha20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Maseczki, peelingi i codzienna dobra pielęgnacja

    KochamZdrowie_com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zgadzam się,codzienna dobra pielęgnacja ma tutaj kluczowe znaczenie,plus rzecz jasna czasem warto tez odwiedzić kosmetyczkę i wykonać np zabieg oczyszczania twarzy.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Najlepiej zastowac maseczke z wegla lub glinki, a najlepiej w polaczeniu dwoch tych skladnikow, np maski glinkowe loreala swietnie oczyszczaja.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zaskórniki i wągry"

Przewiń na górę