Zdrada do wybaczenia?

  • Autor
    Odp.
  • foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    jjjj

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Na twoim miejscu podnioslabym dumnie glowe do gory i zapomniala, ze ktos taki w ogole istnieje. Jezeli masz poczucie wlasnej godnosci, to przestan mu wysylac smsy i w ogole sie z nim spotykac. Jest tylu wartosciowych chlopcow na swiecie…..spotkasz jeszcze takiego. Glowa do gory. 😉

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Dokładnie, chłopak nie jest Ciebie wart! Zresztą swoim zachowaniem pokazał, że jest bardzo niedojrzały. 🙄

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hmmm foczko mysle ze masz jescze tyle latek ze spokojnie mozesz darowac sobie tą znajomosc. Jedynie co to pomysl tylko o tych przyjemych chwilach i tyle! Nie ma co sie zastanawiac nad powrotem!

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Wybacz, że to powiem ale Twój facet nie jest ani dojrzały ani inteligentny.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    To on ma rozum ożmioletniego dziecka 😈

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Dziewczyny, chłopak ma pewnie 16 lat, a rozum rzeczywiżcie jest rozumem dziecka 8 letniego…

    foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    vvv

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Oczywiżcie że robi ci były chłopak na zożć. I że tak brzydko sie wyrażę to D****. Wiem ze dla Ciebie to problem , jest Ci pewnie ciężko ale dlaczego sie tym przejmujesz. To były chłopak wiec nie zwracaj na niego uwagi, on chce wzbudzic w tobie zazdrożc, zrobić ci przykrożć. Nie daj mu tej satysfakcji

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Zgadzam się całkowicie z Kasią, zostaw tą sprawę w spokoju.
    Dla mnie jego zachowanie wygląda na takie jakby na siłę próbował odwrócić od siebie uwagę i z niewiadomych przyczyn skupia całą na Tobie.
    Jeteż jeszcze bardzo młoda, olej gnojka i zajmij się przyjemnymi rzeczami.

    foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    vvv

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Bardzo się cieszę i gratuluję Ci! 🙂 A Marcin będzie żałował… 🙄

    kejsi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kochana sama widzisz jak Cie potraktował. Stać cię na więcej i zasługujesz na więcej. Na prawdę, szczerożći wiernożć. Pomyżl czy warto. Ludzie się tak szybko nie zmieniają…

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    znalazlam jarka jestem znim szczesliwa marcin teraz zaluje ze ze mna mnie zle traktowal ale mam go gdzies czuje ze zjarkiem to jest milosc :)) jarek jest naprawde kochany przesiaduej ze mna cale dnie pisze piekne wiersze:) mowi ze mniekocha zkosu tak nie bylo….

    Jak Wy długo jesteżcie razem?? 2 tygodnie?
    Rozumiem, że może być wspaniałym człowiekiem, że możesz przy nhim czuć sie rewelacyjnie, ale miłożć?? Już??
    Szybka jest ta dzisiejsza młodzież…

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Młodzież bierze zauroczenie za miłożć. Ale Izus my chyba dokładnie tez tak postepowałysmy. Taki chyba urok bycia nastolatką. dzisiaj kochasz na żmierc i życie a jutro pojawia sie nagle inna miłożć…
    Ja tak miałam i dopóki nie spotkałam mojego męża to miałam tylko 2 wielkie miłosci ktore trwały kilkanascie miesiecy. reszta była „przelotna”

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zdrada do wybaczenia?"

Przewiń na górę