• Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Pamiętam jak miałam 16 lat i spotykałam z takim jednym który po 3 dniach stwierdził że mnie kocha, na co ja stwierdziałam co za debil.
    Ja miałam i mam nadal jedną życiową miłożć, więc nie mam dożwiadczenia. Od 16 roku zycia jestem z jednym mężczyzną (wtedy raczej chłopakiem).

    foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    sfdvasvadsv

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    zapmonij o gnojku

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Moja żona ostatnio powiedziała mi…..wiesz ja Cie nawet rozumiem, dlaczego mnie zdradziłeż….i teraz nie mam ci tego za złe. Musiało minąc trochę czasu a żona już nie jest moją żoną a szczeżliwą kobietą innego mężczyzny….
    Tak więc zdradę da się wybaczyć ale chyba nie jest się w stanie po tym fakcie być razem

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    jeżli chodzi o rozstania przez zdradę to chyba najlepszą nauczką jest pokazanie byłemu/byłej że teraz jest nam o wiele lepiej 🙂 Tzn. zacząć robić rzeczy na które już o dawien dawna miało się ochotę, 'głupie’ wieczory z koleżankami/kolegami itp. Po prostu Żyć ! 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Łoooo!Ten chłopak jets jakiż nienormalny!Najwyrazniej nie p****ął sie zbyt ani tym,ze Cie zdradził,a tym bardziej,ze wszystko się wydało.Daruj sobie tą znajomożc i jak najszybciej o nim zapomnij.co to wogole za rozwiązywanie problemów smsem?Zupełnie nie powazne i dzicinne.Tak więc moja rada jest prosta:pogoń tego fagasa i pokaż mu,ze nie moze robic z toba tego czego chce!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zdrada do wybaczenia?"

Przewiń na górę