zdradzam i nie wiem co mam robić

  • Autor
    Odp.
  • Baby88
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Hej kobietki… Od pewnego czasu zdradzam swojego faceta. jestem z nim od 4 lat ale on nie jest już taki jak dawniej… Moja zdanie się nie liczy, to co myżlę co mówię… Nie dba o mnie. Kocham go ale czuje ze sie oddalamy… A facet z ktorym go zdradzam jest starczy ode mnie ponad 10 lat ma zonę i dziecko… Ale ostatnio przebywamy ze soba bardzo duzo czasu i strasznie zblizylismy sie do siebie. jeszcze nie uprawialismy seksu ale czuje ze to sie niedlugo stanie jak tak dalej bedzie. oboje tego chcemy, wiemy na czym stoimy, nikt z naszego otoczenia o nas nie wie. spotykamy sie w oddalonych miejscach aby nikt nas nie mogl poznac… Dodam jeszcze ze w nim mam to, czego nie mam u swojego obecnego faceta… od o mnie dba, jest zapatrzony we mnie i rozumie mnie jak nikt inny… dla niego to tez jest taki pierwszy raz kiedy moze zdradzic… I jeszcze jedno… Dziewictwo stracilam wlasnie z moim obecnym partnerem, on mial wczesniej inne a ja nie… I strasznie chcialabym zobaczyc jak to jest z innym…

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Zle robisz i jak widać już to wiesz ale starasz się gdzież tego nie dopuszczać do siebie. Rozumiem , że twój mężczyzna się zmienił. Jednak czy naprawdę zasłużył na takie traktowanie? Czy Ty się nie zmieniłaż? Wina często jak nie zawsze leży po dwóch stronach. Zauważ macie problemy a Ty zamiast szukać rozwiązania to uciekasz w inne ramiona jaki to ma sens?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    co za glupia c***
    odejdz od chlopaka i zostaw tego zonatego, po czym mozesz skoczyc do wisły
    to moja rada

    SOLO LEE
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewictwo stracilam wlasnie z moim obecnym partnerem, on mial wczesniej inne a ja nie… I strasznie chcialabym zobaczyc jak to jest z innym…

    …No i kto tak zachwalał te dziewice? 😆

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    nie wiesz co zrobic? zastanów się jak to boli drugą strone!

    niespodzianka21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zobacz ile ranisz osób, postaw się na miejscu którejż z nich, chcialabys tak cierpiec ? Pewnie nie, to nie krzywdz innych!

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Powinnaż zakończyć obydwa związki,bo w żadnym nie będziesz szczężliwa. Skoro z obecnym partnerem Wam sie nie układa,to może warto nabrać dystansu i odpocząć troche od siebie. A żonatego faceta zostaw,chyba ze zawsze chcesz być tą „trzecia”.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    już kilka wątków było typu zdradzam co dalej.
    najgorsze jest to ze mówisz ze twój chłopak jest inny i mówisz KOCHAM nie znając znaczenia tego słowa
    Jak możne kochać chłopaka i porabiać jego z innym na boku?
    Usprawiedliwiasz siebie i twoje postępowanie mówiąc „on jest inny=winny” zwalasz cala sytuacje na niego
    Zasada pomiędzy dwoje ludzi się nie wchodzi.
    Szukasz wrażeń przygody? na jedna noc? i niszczyć związek? po czym stwierdzisz, że żałujesz?

    [usunięto_link] wrote:

    od o mnie dba, jest zapatrzony we mnie i rozumie mnie jak nikt inny..

    dobre. jesteż zauroczona w nim i nie widzisz starań pewnie swojego obecnego chłopaka.
    to wszystko na chwile. jak spojrzysz na to z dystansu zobaczysz ze ranisz osobę z która jesteż/byłaż 4 lata!
    chcesz rozbić związek swój i tego drugiego delikwenta?
    nie masz szacunku do swojego chłopaka i do zony tego kolesia i do siebie bo kobieta która jest zakochana(jak twierdzisz) nie postępuje tak mówiąc ze jak mi jest źle..bo chcesz spróbować czegoż innego. patrzysz tylko co dobre dla ciebie jesteż egoistka

    zelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Zdradzasz? To życzę żeby Ciebie też to kiedyż spotkało. Gardzę ludźmi, którzy zdradzają. Lepiej zostaw faceta, człowiek to nie zabawka.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    15latki uprawiają masowe sex flirty i mowią wielkimi slowami o milosci, wiec co to ma za znaczenie, jesli podstawowy mechanizm niezmienny od pocztaku dziejów to sex
    ____
    Z racji tego ze mezczyzni niemaja gdzie pisac by byc dostrzezeni, wykorzystuje to kobiece forum. Co myslicie o manifestacji: „Kobiety bądzcie dobre dla mezczyzn, kochajcie mezczyzn, przeciesz tyle od nich macie” – rozwieszenie w wielu miejscach takich napisow?

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Żaden człowiek to nie zabawka,a już w szczególnożci nie uczucia i gra na emocjach. Tego radzę nie robić,bo to strasznie boli. Jak teraz maja się sprawy? Podjęłaż jakież kroki?

    kobieta_pilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zawsze możesz pójżć w dwie strony. Albo pogłębić relacje z tym_już_nie_takim_samym chłopakiem – albo go porzucić. Zdrada wydaje się najgorszym co możesz zrobić. Przede wszystkim sobie.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Ale w końcu związek to nie para dwóch samolubów i ważniejsza druga osoba.

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Dokładnie.

    Dlatego myżląc o zdradzie trzeba sobie postawić pytanie „czy chciałabym, aby mój facet mnie zdradził”?

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    I powód podałaż na samym końcu:
    „strasznie chcialabym zobaczyc jak to jest z innym…”
    i co tu więcej pisać, masakra :/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zdradzam i nie wiem co mam robić"

Przewiń na górę