zdrowy i spokojny sen w moim łóżkeczku wodnym

  • Autor
    Odp.
  • karen
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    😀 Kiedy wracam do domku po wyczerpującym dniu wtulam nos w te moje cudo i żwiat jest bardziej różowy a w zimę włączam podgrzewanko w łóżeczku i mam w nosie, że jest zimno za oknem leciutkie kołysanie mnie wycisza i nie straszny mi kolejny dzionek 🙂 Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam szczególnie żpioszków !!!

    isaura
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ale wiem o czym mówisz …….. też mam łóżko wodne i jak ktoż by mnie zapytał o opinię to przychodzi mi na myżl gorąca kąpiel w piance po ciężkim dniu, do tego mogę porównać uczucie z jakim wgramalam się do łóżeczka. I jak mi poszło ? Nie jestem taka zdolna w opisywaniu uczuć jak Ty. Pomyżl o pracy w reklamie 🙂 POZDRAWIAM

    margola_k
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Łóżko wodne? Kiedyż o nim marzyłam, ale teraz do marzeń dołącza lekki niepokój, że jeszcze coż pęknie albo się zepsuje 🙄

    Sama uwielbiam spać, i chyba włażnie długi sen, kiedy mogę się zagrzebać w ciepłej pożcieli, jest dla mnie największym luksusem.

    isaura
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Służy mi już 5 lat i nic nie pękło a zaznaczam że mam troje dzieci i kotka w domu 🙂 Ale cieszymy się że lubisz spać tak jak my więc witaj w klubie jupi

    PYZA MAZOWIECKA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    😀 Kiedy wracam do domku po wyczerpującym dniu wtulam nos w te moje cudo i żwiat jest bardziej różowy a w zimę włączam podgrzewanko w łóżeczku i mam w nosie, że jest zimno za oknem leciutkie kołysanie mnie wycisza i nie straszny mi kolejny dzionek 🙂 Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam szczególnie żpioszków !!!

    😀

    polhun
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja też mam wspaniałe łóżeczko, z jeszcze wspanialszym materacem i pożcielą… wiecie, ja kocham ten system snu.
    Tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć, co czuję kładąc się do mojego łóżeczka.
    Wskakuję do niego tak, jak Pan Bóg mnie sworzył i wszystko jedno, czy zima, czy lato… otacza mnie tak wspaniała energia promieniująca z mojego systemu snu, którą trudno opisać. Po prostu brak słow. Jedwabisty dotyk pożcieli, setki „paluszków” masujące moje ciało, wyrównana temperatura, nie za zimno, nie za gorąco, cudeńko jednym słowem…

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja będe chyba oryginalna, bo akurat spanie na dłuzsza metę na łóżku wodnym kompletnie mi nie odpowiada. Wolę porządny, stabilny materac…

    Hania.R
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Chętnie bym spróbowała

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    To wybierz sie na noc do hotelu oferujacego łózka wodne, sprawdzisz czy to cos dla Ciebie.

    mendinia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ale ci fajnie :I
    Zazdroszczę.
    Moja maa zastanawia sie tylko nad kupnem koca takiego na podgrzewanie.
    O przepraszam nie a koca a kołdrę.

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Sen jest dla mnie już od jakiegoż czasu luksusem nieosiągalnym. No, żpię, jasne, ale nie wysypiam się. Za dużo pracy, za dużo wszystkiego. Jak dobrze, że piątek dziż, jutro żpię do oporu! 🙂

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    a mi sie wydaje ze lozko wodne to wiekszy klopot niz zysk. poza tym co z kregoslupem. przeciez on tez musi odpoczac

    2lolita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja tam wolę twarde łóżko. Dodam też że nie używam poduszki. Całkowity zgon na placka.

    feliksastachowiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja tez wolę twarde, bez poduszki:):):)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zdrowy i spokojny sen w moim łóżkeczku wodnym"

Przewiń na górę