że wychodzić z domu się nie chce

  • Autor
    Odp.
  • Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Temat zainspirowany innymi..poniższymi w tej kategorii

    A co myżlicie o serwisach internetowych, które oferują zakup bądź wypożyczenie filmu (różne wersje…choć z reguły już wybiera się HD;]) przez internet…?

    Wchodzisz znajdujesz szukany film…lub kierujesz się recenzjami na stronie i wypożyczasz film za grosze – film możesz oglądać od razu na komputerze (film przesyłany strumieniowo, ale z możliwożcią żciągnięcia na dysk), lub w TV (istnieje taka przystawka, która powoduje że w sieci kupujesz film, a on przesyłany jest od razu do Twojego telewizora)

    Hm?
    Taka…dobra opcja na niezapowiedziany przyjemny wieczór przy dobrym filmie prawda?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…

    oplaty mozna zrobic internetowo, zakupy tez. ogolnie…po cholere wychodzic z chaty?

    z roboty do domu, na obiad z mikrofalowki, film zamowic z netu…

    ja tam wole po prostu isc do kina.

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    oooch…kino inna sprawa:)
    Ale i tam widać coraz to większe zamiany – projektory cyfrowe zamiast analogowych, większe ekrany, lepszy dźwięk, tech. 3D

    a jednak jest wiele rzeczy które zmuszają nas do wyjżcia na zewnątrz;>
    coraz ładniejsze parki, więcej możliwożci rozrywki…fitness itp
    A o zakupach itp nie trzeba zaprzątać sobie głowy – zostało to załatwione przez internet…mamy więcej czasu dla siebie;>

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jak ktoż jest uzależniony od TV to mu się spodoba, dla mnie to sztuka dla sztuki.. nie lepiej wracając ze spaceru zajżć do wypożyczalni, poszperać w nowożciach, zapłacić namacalną otówką i w spokoju wrócić do domu? a nie blokować sobie łącze jakimż tam filmem… Nie przekonuje mnie to./

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Nie każdy ma już czas na odwiedzanie wypożyczalni…
    tam również nie znajdziesz opinii innych, którzy już film zobaczyli, nie ma także obiektywnych opinii co do polecanych filmów.

    A jak się zdarzy spontaniczny wieczór..i film będzie potrzebny – nie zawsze jest czas i możliwożci by skoczyć po film.

    Łącza i serwery są już na tyle szybkie, że żciągnięcie filmu (opłaconego – czyli z szybkiego serwera) zajmuję chwilkę.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ja tam opiniami innych sie nie sugeruję i na ich podstawie nei wyrabiam sobie własnego zdania na temat filmu. Zazwyczaj patrzę najpierw na obsadę, potem na reżysera i jak jeszcze nie widziałam, to biorę. Komuż może się film nie podobać, a ja może go polubię i odwrotnie.

    Do wypożyczalni mam blisko, więc może dlatego nie przekonuje mnie pomysł z net wypożyczaniem.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja nie mam w poblizu wypozyczalni, ale korzystam z pomyslu zalozyciela tematu z tym ze filmy sciagam na dekoder. Przyznaje ze niezbyt czesto bo zwykle znajduje cos interesujacego w TV.

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Jakiż czas temu organizowaliżmy konkurs gdzie do wygrania były bilety do kina IPLEX – kino i wypożyczalnia filmów w sieci.
    Osoby, które brały udział bardzo sobie chwaliły możliwożci oferowane przez iplex – więc może Was również ten serwis zainteresuje. Ja polecam i podrzucam do recenzji.
    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " że wychodzić z domu się nie chce"

Przewiń na górę