Żel do okolic intymnych – używa ktoż?

  • Autor
    Odp.
  • somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    Szukam jakiegoż dobrego żeli łagodzącego podrażnienia okolic intymnych. Może ktoż coż polecić?

    Gosiaczek987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    To co ja stosuje i bardzo mi pomaga to provag żel. Działa łagodząco na podrażnienia i otarcia po seksie, depilacji itp a przy okazji dba o mikroflore pochwy.

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Szczerze mówiąc to nie miałam stycznożci z tym żelem,więc nie mogę powiedzieć czy aby na pewno jest dobry i sprawdzony. Można go dostać np w aptece lub sklepie internetowym?

    SzaryTygrysek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Płyn czy żel? Jeżli używasz na codzień płynu do higieny intymnej przy kąpieli, nie powinnas mieć problemów z pH i bakteriami, ja używam jakiegoż naturalnego z flosleka.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    Jeszcze teraz widziałam, że lacibios femina pojawił się żel i płyn do miejsc intymnych – można wypróbować.

    Gosiaczek987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Szczerze mówiąc to nie miałam stycznożci z tym żelem,więc nie mogę powiedzieć czy aby na pewno jest dobry i sprawdzony. Można go dostać np w aptece lub sklepie internetowym?

    Tak, provag żel jest dostępny zarówno w osiedlowych aptekach jak i w sklepach i aptekach internetowych.

    vivienne
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja używam żelu z avonu, ładnie pachnie, nigdy nie miałam żadnych problemów po nim, skończyły się infekcje

    myszafysza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja używam ziajkę i jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam

    Nikole
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja używam z ziaji i jest ok. Uzywałam tez innych ale nie widze różnicy.

    Modessa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Używałam wielu i uważam że wszystkie są do niczego. Miałam kiedyż ginekologa profesora, który stwierdził, że tylko robimy sobie krzywdę używając żeli intymnych bo niszczymy flore bakteryjną. Wystarczy przemywać lekkim roztworem rumianku i ma się lepszy efekt a do tego zaoszczędzone pieniądze i powiem szczerze, że od momentu kiedy zaczęłam się go słuchać nie miałam żadnej infekcji a wczeżniej przynajmniej raz w miesiacu lądowałam na kozetce…..

    Lika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ja również z tych które słyszały od ginekologa że żeli i płynów do higieny intymnej nie stosować codziennie tylko raz na jakiż czas. No i tak robię, wszelkie infekcje poszły sobie w las 😉

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Ojej, używam codziennie, ale nie pamiętam nazwy 😉 Taki w białej butelce z pomarańczowym korkiem, coż na „L” 🙂 Szkoda, że nie pamiętam, bo chciałam polecić 😉

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja używam ostatnio Facelle z Rossmanna – bardzo delikatny skład, słyszałam, że nadaje się też jako szampon 😉

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Zastanawiałam się nad nim, jak jest ok to kupię.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żel do okolic intymnych – używa ktoż?"

Przewiń na górę