Żelazko antycellulitowe?

  • Autor
    Odp.
  • berenika
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dziewczyny słyszałyżcie o czymż takim? Mnie o tym wspomniała kosmetyczka… to „żelazko” działa na zasadzie masażu próżniowego. Redukuje cellulit i w ogóle ujędrnia ciało – przynajmniej teoretycznie. Jestem ciekawa opinii osób, które już to stosowały, bo wiadomo, że kosmetyczka poleca zabieg w swoim salonie, a ja chciałabym najpierw wiedzieć, czy warto. W zasadzie z tego co tu wyczytałam masaże pomagają w redukcji cellulitu, więc to powinno być skuteczne?

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Ja coż czytałam na ten temat. Żelazko Antycellulitowe to wielofunkcyjny aparat do masażu. Redukuje zbędną tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę no i koszmarny cellulit. Taki zabieg to szczyt marzeń 🙂

    berenika
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    „Szczyt marzeń” – no, no 🙂 Czyżby był aż tak skuteczny? Fakt, zapowiada się żwietnie, to taki bardziej intensywny i specjalistyczny masaż, a włażnie to najlepiej działa na cellulit.
    Nie ma tu nikogo, kto to wypróbował?

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    ja wypróbowałam cellulogię. Tez jest to masaż podciżnieniowy, powoduje przekrwienie skóry, rozbicie cellulitu i modeluje ciało. Ja miałam 8 zabiegów w salonie Laime na uda i pożladki i jestem bardzo zadowolona!!

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    A nie lepiej wybrać sie na endermologie? Masaż jest bardzo przyjemny, a efekty widoczne są już po kilku zabiegach;)

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Kiedyż kupiłam sobie, balsam, który miał działać na rozstępy, a poza tym jeszcze pobudzać komórki. Zwróciłam uwagę, że na opakowaniu był napisane, iż działa rozgrzewająco. Jak się nabalsamowałam, to normalnie skóra zaczęła mnie palić. Od tego czasu już nic takiego nie kupuję.

    purblanca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Chyba wiem,c o to za balsam 😀 Stosowałam to przez pewnie czas i naprawdę działało, tylko za późno doczytałam, że tego nie można przy skórze naczynkowej, a ja mam pajączki… ale efekt był taki jak go opisywano

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żelazko antycellulitowe?"

Przewiń na górę