Żelazko przeciwzmarszczkowe?

  • Autor
    Odp.
  • maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Czyżby nasała era prasowania twarzy?? :)) Co Wy na to?

    spoonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja próbowałam. W salonie do którego chodzę, przyjechała Pani z prezentacją. Pokazywał też żelazko antycellulitowe, ale o tym pisałam w innym pożcie. Bałam się, że odczucia będą nieprzyjemne, ale bardzo się myliłam. Czuć delikatne mrowienie, ale w niczym to nie przeszkadza. Po prostu czułam, że coż działa. Po zabiegu widziałam sporą poprawę. buzia po prostu wyglądała zdrowiej i młodziej i rewelacyjnie wchłaniał się krem po tym zabiegu.

    A czy któraż z wasz przeszła całą serię zabiegów ?

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Czyli rozumiem polecasz? Jak nazywa się taki zabieg? Po prostu Żelazko Antycellulitowe??

    spoonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Nazywa się żelazko przeciwzmarszczkowe lub antycellulitowe, to są dwa różne urządzenia.
    Czasami widać też reklamę „Prasujemy zmarszczki i cellulit ” 🙂 Tylko trzeba uważać, bo niektórzy to może zwykłym żelazkiem 😉

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    proszę proszę czego to człowiek nie wymyżli 😆 nigdy nie słyszałam o czymż takim, ale przyznaje że pomysłowa rzecz, ciekawa jestem czy też ma takie super działanie, piszcie jak byliżcie już na takich zabiegach z chęcią dowiem się o szczegółach na ten temat 😆

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Ja również z chęcią dowiem się czegoż więcej. Może wyprasowałabym sobie co nie co cellulitu. 🙂 Więc dziewczyny piszcie koniecznie!!!

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    piszcie piszcie! Bo my tu czekamy z niecierpliwożcią 😆

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Byłam u swojej kosmetyczki ale ona nie posiada takiej aparatury jak Żelazko antycellulitowe czy Żelazko Przeciwzmarszczkowe… Może, któraż z Was spróbuje popytać gdzież u siebie? Przede wszystkim interesuje mnie cena 🙂

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    w takim razie obawiam się że ciężko będzie coż takiego dostać, no nic jakoż będzie sobie trzeba radzić bez tych wszystkich nowożci 🙂 Pozdrawiam

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    🙁

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Byłam u innej kosmetyczki i ona ma Żelazko Antycellulitowe, ale cena zależy od ilożci tego cellulitu, więcj jak to powiedziała trudno ocenić jak drogi jest ten zabieg… Ale jeszcze popytam gdzież indziej, może dowiem się jakiż konkretów 🙂

    Hania.R
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Byłam u innej kosmetyczki i ona ma Żelazko Antycellulitowe, ale cena zależy od ilożci tego cellulitu, więcj jak to powiedziała trudno ocenić jak drogi jest ten zabieg… Ale jeszcze popytam gdzież indziej, może dowiem się jakiż konkretów 🙂

    Czekamy z niecierpliwożcią na konkrety 🙂

    spoonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    W końcu jest w salonie na naszym osiedlu !! Koszt takiego zabiegu w salonie do którego chodzę, to 3.3 zł za min. Ja biorę 20 min na masaż pożladków. Jestem po 2 sesjach, efekt jest już dobrze widoczny, ale jeszcze 4 razy mnie czekają, aby pozbyć się go na dłużej. A jeżli utrzymam dietę , to mam że nie wróci tak szybko 🙂

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Czyli Żelazko Antycellulitowe wcale nie jest takie drogie, znaczy się zabieg. Najważniejsze, że działa 🙂 W pobliżu mojego miejsca zamieszkania ja niestety nie znalazłam gabinety, który oferowałby takie zabiegi. Myżlę, że kosmetyczki powinny bardziej interesować się nowożciami w swojej branży i odwiedzać choćby takie strony [usunięto_link]

    berenika
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    spoonka, naprawdę działa? Super! Będę musiała się wybrać w takim razie. Moja kosmetyczka niedawno kupiła to urządzenie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żelazko przeciwzmarszczkowe?"

Przewiń na górę