Żele (bynajmniej nie pod prysznic;) )

  • Autor
    Odp.
  • shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Witam moi drodzy,
    Chciałam się z Wami podzielić moimi odczuciami co do żelu do masażu i zapytać czy miałyscie-mieliżcie juz z nim do czynienia.;)
    Zakupiłam produkt jadalny o smaku truskawki Unimila. Nie bylam do niego z początku przekonana,ale rozbawiła mnie informacja iż nie jest to produkt spożywczy:) i postanowiłam sprobować. według mnie jest swietny do gry wstępnej jak i do dalszych dzialań. Smak niestety nie przypadl mi do gustu. Co do informacji, ze sie nie klei… hmm kłócila bym sie;P Mój partner twierdzi, ze odczucia przy pieszczotach sa nieporównywalinie lepsze z nim niz bez niego… Co wy sądzicie? Do czego najlepiej sie nadaje?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    My z kolei używamy takiego żelu ale z Durexa-fioletowego (też niby jadalny ale mało smaczny:p),wczeżniej mieliżmy taki czerwony też z Durexa rozgrzewający i był super-naprawdę rozgrzewał! Do tego stopnia,że w zimie zdarzyło mi się nim stópki posmarować po powrocie do domu,żeby je szybko rozgrzać:D

    W ogóle wolę jakoż Durexa jako firmę niż Unimila! Z czasów kiedy używaliżmy gumek (bo już prawie 2lata zażywam pigułki) to też Durexy zawsze!

    A teraz wypużcili jakiż żelik o smaku PinaColada-tzreba spróbować heh 😳

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Dla pewnożci zapytam…durexa ta pina colada?:)chetnie je sprawdze 😀 Hmm zastanawiam sie jak te zele sie maja do seksu analnego bo gdzies kiedys czytalam ze nie bardzo.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Tak Pinacolada z durexa:) jest jeszcze taki VeryCherry-wiżniowy!

    Powiem tak-ten którego aktualnie używamy czyli Ten duży filetowy Durex jadalny do masażu (większy niż te wszystkie inne,które są mniejsze!) sprawdza się przy sexie analnym na 5.

    yoanna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja używam zazwyczaj żelu Durexa (chyba taki w zielonym opakowaniu- nie pamiętam, bo zazwyczaj od razu je zrywam). Nie klei sie i działa- to chyba najważniejsze 😉

    Używał ktoż Durex-Paly-O? Reklamom nie ma co wierzyć, a cena jest… powiedzmy, że wygórowana. Mój partner chciał ostatnio go kupić, ale stwierdziłam, że to chyba strata kasy.

    kocur1507
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    yoanna, my sie ostatnio szarpneliżmy na play o 😛 i po pierwszym wypróbowaniu nie odczułam jakiegoż trzęsienia ziemi ale już przy kolejnych jest naprawde fantastycznie 😀 nie wiem dlaczego akurat tak, ale na innym forum i tak samo na stronie durexa pisały babki, że z każdym razem doznania są silniejsze, więc coż w tym jest 😉 ja osobiżcie polecam pomimo tej ceny – jest bardzo wydajny 😉

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    my też używaliżmy play-o i jest bardzo fajnie. nie używamy go za każdym razem, tylko od czasu do czasu- co do doznań mam je tylko ja- on nic nie czuje.
    a żele- my stosujemy unimil granatowy silky smooth- kupilismy go bo chcielismy sprobowac sexu analnego, ale i tak nic tego nie wyszlo hehe. teraz uzywamy go do tzw szybkich akcji, zeby bylo szybciej slisko 😉 ale tez jest troche lepki

    jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    jesli chodzi o żele, to DUrex fioletowy albo body lube, z żeli najlepszyc h do stosunków analnych to chyba COOLMANN ANAL GEL najlepiej nam sie sprawdzil, pozdrawaim

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żele (bynajmniej nie pod prysznic;) )"

Przewiń na górę