Żeliwna patelnia w kuchni. Warto?

  • Autor
    Odp.
  • monisiawa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Witajcie

    Chciałam się was poradzić czy taka patelnia nadaje się do smażenia?

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Poleciła mi ją mama jednej z koleżanek. Mam zamiar kupić mojej taki komplet. Kobietki proszę was o jakież opinie:)
    Z góry dziękuje.
    Sprawa naprawdę jest poważna, ponieważ urodziny już niedługo, a widziałam że mama rozglądał się za kupnem patelni.
    Czekam na odpowiedzi 🙂

    EDIT:
    jakubek

    monisiawa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    No włażnie poważna 😉
    Wiem że to trochę komicznie brzmi, ale same wiecie, nie raz się coż kupuję w sklepach i tam jest to zachwalane przez sprzedawce.
    Kupujecie po kilku dniach można to wyrzucić. Dlatego zależy mi na opinii kobiet, które mają i używają taką patelnię 🙂
    Także proszę o zrozumienie i opinie:)

    Podaje jeszcze raz link do sklepu: kuchlandia

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Zeliwne są beznadziejne

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    ja mysle ze takie patelnie są niezniszczalne. bedzie ci sluzyc przez lata

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Żeliwne są ciężkie i niepraktyczne… Nie nadają się na żaden rodzaj płyt w kuchni a i należniki raczej by się ciężko podrzucało 😉 Żeby to domyć trzeba mocno szorować. Ja polecam jednak sprawdzony teflon 🙂

    marekmarko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    chyba warto. Na pewno jest trwalsza niż standardowe. Tylko trzeba uważać bo nie na każdej kuchni można ich użyć.

    kojotek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    moim zdaniem warto mieć taką jedną przyjamniej. A nawet bardziej niż patelnie skłaniałbym się do zakupu żeliwnego naczynia do pieczenia/duszenia. żwietnie trzyma temperaturę i można postawić na kuchenkę nie zajmując miejsca w piekarniku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żeliwna patelnia w kuchni. Warto?"

Przewiń na górę