zespol weselny-pomocy!

  • Autor
    Odp.
  • slonce123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    szukam dobrego zespolu weselnego w Warszawie.polecacie jakis??

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    odżwieżam wątek bo poszukuję zespołu na wesele. może z własnego dożwiadczenia kogoż możecie polecić albo byliżcie u kogoż gdzie się b.dobrze bawiliżcie?

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja byłam na dwóch weselach gdzie grał ten sam zespół z Warszawy – Fiesta. Najpierw u kuzynki a potem kuzyn zgapił i też ich wziął na swoje wesele bo mu się tak bardzo podobało 😀 i przyznaję że faktycznie bardzo fajnie się bawiliżmy. Grali jakoż do 5 rano i faktycznie do 5 było pełno na parkiecie! No tzn wiadomo..trochę się przerzedziło i odpadli Ci zmęczeni hihi 😆 Ale widać było po ludziach że aż chce się im bawić przy tym jak grali.

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    oo super, dziękuję, już włażnie znalazłam ich stronkę i muszę przesłuchać utwory. nie jest to łatwa decyzja muszę wam powiedzieć. może ktoż jeszcze może kogoż polecić?

    Ironiqa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja brałam slub w 2010 roku i wtedy mocno zastanawialam sie nad zespolem Johnny Bravo (mialam od nich nawet DVD ze slubu i widzialam jak dobrze sobie radzą z goscmi – szczególnie wokalistka, pani Ewa).
    Wywarli na mnie bardzo dobre wrazenie i bylam zdecydowana zeby podpisac umowe, ale gdy przyjechalam do Wawy (z Gdanska) to facet nagle zaspiewal mi cenę 500zl wyzszą niz umówiona! Wżcieklam się z zrezygnowalam.

    Tak chyba mialo byc bo kilka miesiecy przed moim żlubem zespół się rozpadl – Johnny Bravo zatrudnił nową wokalistkę, która nie umywała się do pierwszej, a wspomniana już Pani Ewa Dubis założyła własny zespół. Jeżli miałabym polecić kogos z warszawy to włażnie ją.

    tkoala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Posłuchaj sobie czubandu wiem że grają na weselach żwietni muzycy

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Ja znam zespół z Radomia bardzo dobry – ale wiem że w Warszawie też grają.
    Przesłuchaj sobie ich utwory na stronce remedium

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja znam zespół z Radomia bardzo dobry – ale wiem że w Warszawie też grają.
    Przesłuchaj sobie ich utwory na stronce remedium

    No trzeba przyznać że wokalistki bardzo dają radę.

    Poczanna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja na swoim weselu miałam włażnie zespół Remedium z Radomia. Fajnie ludzie i wszystko szło z nimi dogadać (piosenki, zabawy itp.) Wielkim atutem tego zespołu jest posiadanie w składzie wodzireja, który żwietnie zabawiał gożci.

    ewkasola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    ja byłam na dwóch weselach gdzie grał ten sam zespół z Warszawy – Fiesta. Najpierw u kuzynki a potem kuzyn zgapił i też ich wziął na swoje wesele bo mu się tak bardzo podobało 😀 i przyznaję że faktycznie bardzo fajnie się bawiliżmy. Grali jakoż do 5 rano i faktycznie do 5 było pełno na parkiecie! No tzn wiadomo..trochę się przerzedziło i odpadli Ci zmęczeni hihi 😆 Ale widać było po ludziach że aż chce się im bawić przy tym jak grali.

    Bardzo dziękuję za te wszystkie odpowiedzi. Szukałam tego:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zespol weselny-pomocy!"

Przewiń na górę