ZŁY GINEKOLOG w kielcach – ostrzegam

  • Autor
    Odp.
  • krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    Ostrzegam przed panią ginkolog która przyjmuje na dalekiej w kielcach 😛

    a dlaczego to juz tu kiedyż pisałam, co przez ta babe przeżyłam to koniec.

    Chciałam jej koło d*** za przeproszeniem narobić ale nie bardzo wiedziałam jak, a pozatym nie miałabym zadnych dowodów

    A po weryfikacji tego co ona mowi i robi u innego lekarza on stwierdził ze uczyla sie innej medycyny niz on. a przyszłam do niego zapłakana prosto z jej gabinetu.

    a chodziło o to ze test ciązowy mi wyszedł pozytywnie, na co ona mowi ze mam przyjsc za 3 dni ( bo za wszczesnie) ze zrobionym testem( ?!)

    przyszłam ( wyszedł negatywnie) a ona ze super i ze jak za 3 dni nie dostane okresu to mi sztucznie wywoła zebym przyszła.

    i wtedy stwierdziłam ze coż nie bardzo i ide gdzież indziej bo zgupieje.

    Moj tok rozumowania wtedy był taki ze jak wyszedł mi jeden pozytywnie to są jakies szanse ze wpadłam, i wtedy jak ona ten okres sztucznie wywoła to mi zabije dziecko. Więc zapłakana cała poszłam do innego gina.

    No i wszystko sie wyjażniło ze moj organizm szaleje po tabletkach, i w ciązy nie jestem co pan stwierdził jednym badaniem 😛

    OGÓLNIE NIE POLECAM i OSTRZEGAM 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Kielce blisko Skarżyska, hm, nazwisko nie padło więc będę każdej kobietki gina unikać 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    @Onione wrote:

    Teraz chodze juz tylko do facetów;

    Ja tez wole isc do faceta!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a mi sie wydaje, ze to po prostu przypadek, ze trafilyscie na zle ginekolozki. mysle, ze jest tak samo duzo beznadziejnych ginekologow kobiet, jak i ginekologow facetow.
    ja od poczatku mojej przygody z ginekologiem;))) chodze to tej samej pani i jest super babka z bardzo fajnym, zdrowym podejsciem do pacjenta.

    raz w zyciu, kiedy moja lekarka byla chora, poszlam do innego lekarza-mezczyzny. masakra. i bynajmniej nie zwalam tego na jego plec:))) wiec mysle, ze nie ma zasady jesli o to chodzi.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a mi sie wydaje, ze to po prostu przypadek, ze trafilyscie na zle ginekolozki. mysle, ze jest tak samo duzo beznadziejnych ginekologow kobiet, jak i ginekologow facetow.
    ja od poczatku mojej przygody z ginekologiem;))) chodze to tej samej pani i jest super babka z bardzo fajnym, zdrowym podejsciem do pacjenta.

    raz w zyciu, kiedy moja lekarka byla chora, poszlam do innego lekarza-mezczyzny. masakra. i bynajmniej nie zwalam tego na jego plec:))) wiec mysle, ze nie ma zasady jesli o to chodzi.

    Pewnie masz racje..ja raz bylam u kobiety ginekologa i tez bylo w porzo..ale i tak wole faceta,jakos tak…

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Może nie ma zasady ale ja ciagle słyszę, ze kobiety są straszne jako lekarz gineklog.
    Walą chamskimi tekstami i są podobno mniej delikatne.
    Ja bym do kobiety nie poszła.
    Od długiego czasu chdozę do jednego i tego samego, faceta. jest super, jest delikatny, ma dobre podejżcie do pacjentki i tak logicznie myżli.
    A jeżli chdozi o kobitki to ciągle od koleżanek słyszę, że są wstrętne. Oczywiżcie zdażyło mi się słyszeć, że facet gin. jest kretynem ale to rzadkożć.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja chodzę do kobiety. Nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Kobieta miła, ciepła, delikatna i wyrozumiała. Czegóż więcej chcieć? 🙂

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Moja znajoma chodziła do ginekologa pod kielcami. Nie miała wogóle okresu, więc ten pan szpikował ją róznymi lekarstwami wymyżlając coraz to nowsze choroby. Po czterech miesiącach powiedział: „Przepraszam pomyliłem się Pani jest w ciąży”! SZOK! To naprawdę COD ze maleństwo urodziło się zdrowe co prawda troszke za wczeżnie i malutka była ale powoli dogania rówieżników. Ja się dziwie, że sprawy mu nie założyła. Przecież mógł strasznie zaszkodzić temu dziecku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ZŁY GINEKOLOG w kielcach – ostrzegam"

Przewiń na górę