• Autor
    Odp.
  • magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Od pewnego czasu mam zły humor,wszystko mnie denerwuje,nawet kupiłam sobie magnez,bo słyszałam,że uspokaja.W dzień daję jeszcze radę,bo zawsze znajduje jakąż robotę,ale wieczorem jest mi smutno i chce mi sie płakać.Macie może jakież sposoby na poprawienie sobie humoru?,dodam,że jestem trochę przemęczona,bo ostatnie tygodnie od rana do wieczora przepracowałam.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie ma sensu suplementacja pojedynczymi pierwiastkami tym bardziej jak się nie znasz.
    Łyknij multiwitamnę,będzie dużo korzystniej.

    joanna252
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja mam wiele sposobów. Choć zdarza się, żaden nie pomaga…;) Ostatnio wyczytałam, że szydełkowanie poprawia humor. I zostało to nauko zbadane:) [usunięto_link] post z 14 maja.

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Jeżli ktoż lubi szydełkować…ja nie miałabym tyle cierpliwożci.Dzisiaj też mam zły humor tzn ktoż mi go popsuł i pomyżlałam,że może popiszę trochę na forum i rozładuje swoją złożć pisząc.Ostatnio wszystko mam pod górkę,dobrze,że jest to forum to można troszkę się podzielić swoimi problemami i przemyżleniami.

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja na zły humor robię całkowitą głupotę ale nie umiem się od niej uwolnić..słucham moich ulubionych ballad albo po prostu palę papierosa..
    Dzis też tak jest..

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Dzisiaj rozstałam się z facetem,może i tego nie chciałam,ale w przypływie złożci powiedziałam,że nie chce z nim być,ostatnio trochę mnie olewał,a ja włażnie wtedy go najbardziej potrzebowałam,wyszło jak wyszło,idę chyba spać,bo im dłużej o tym wszystkim myżlę to chce mi się płakać.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Dzisiaj rozstałam się z facetem,może i tego nie chciałam,ale w przypływie złożci powiedziałam,że nie chce z nim być,ostatnio trochę mnie olewał,a ja włażnie wtedy go najbardziej potrzebowałam,wyszło jak wyszło,idę chyba spać,bo im dłużej o tym wszystkim myżlę to chce mi się płakać.

    Trzeba było kawałek czekolady przed tym płaczem:)
    Mam nadzieję ze wszystko już dobrze po tej decyzji:)?

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Następnego dnia wszystko sobie wyjażniliżmy,ale i tak czuję niesmak po tej całej historii…

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    na zly humor … hmm trzeba wyzwolic hormon przyjemnosci, kazdy wie jak to zrobic u siebie 🙂 ja nie mam z tym problemu 🙂

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Znajdź sobie chłopa i po sprawie 🙂

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Od pewnego czasu mam zły humor,wszystko mnie denerwuje,nawet kupiłam sobie magnez,bo słyszałam,że uspokaja.W dzień daję jeszcze radę,bo zawsze znajduje jakąż robotę,ale wieczorem jest mi smutno i chce mi sie płakać.Macie może jakież sposoby na poprawienie sobie humoru?,dodam,że jestem trochę przemęczona,bo ostatnie tygodnie od rana do wieczora przepracowałam.

    Z pewnożcią nadmiar pracy sprawił pogorszenie samopoczucia. Musisz odpocząć zrelaksować się w ulubiony dla Ciebie sposób. Umów się z bliskimi Ci osobami, wyjdź na słońce, gdyż brak witaminy D sprzyja stanom depresyjnym.

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Rusz się gdzież z LUDŹMI i zaszalej. Zapomnij o pracy i zmartwieniach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zły humor"

Przewiń na górę