Zmiana zawodu?

  • Autor
    Odp.
  • stars
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dziewczyny, moda to moja wielka pasja…z resztą wiele z nas ją lubi..zawsze chciałam projektować, wymyżlałam ubrania….jednak od kilku lat pracuję w zupełnie innym zawodzie a do tego (wstyd się przyznać) nie umiem w ogóle rysować! jednak spotkalam się z opiniami że rysować akurat można się nauczyć…no więc myżlę o zmianie zawodu i jednak realizowaniu swojej pasji…w internecie znalazłam dużo publikacji na temat Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) i waham się…iżc? zmieniać zawód?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jesli nie zaryzykujesz to się nie dowiesz, warto próbować.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja powiem tak: podejmij probe. o zmianie zawodu nie ma co myslec dopoki nie dostaniesz sie do stosownej szkoly. a z tym moze byc roznie. sama napisalas, ze talent plastyczny masz nikly.

    ale sprobowac zawsze warto.

    jesli nie…zawsze to moze byc twoje hobby. ja uwielbiam mode, rysuje bardzo dobrze i czesto projektuje ciuchy dla siebie, dla mamy, dla siostry. a szyje nam znajoma krawcowa.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Spróbować zawsze warto.Wszak jest ryzyko,jest przyjemniożć 😉
    Sama kiedyż miałam takie plany,lubię rysować,mam fantazję i nawet talentu mi nieposkąpiono 🙂 Może problem z proporcjami miałam i mam do dziż(kobiety z moich rysunków mają długażne nogi i wielkie oczy 😛 ),ale to akurat nie jest takie wazne 🙂 Jeżli czujesz,że możesz spełnić się w tym zawodzie to warto zaryzykować.A jesli nie wyjdzie to przynajmniej nie będziesz miała do siebie później pretensji,że czegos nie spróbowałaż 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Lepiej spróbowac i później żałować, niż żałować, że się nie spróbowało.
    Co Ci szkodzi zaryzykować? Tym bardziej, że to Cię pasjonuje. Powodzenia życzę 🙂

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no jasne nie ma sie nad czym zastanawiac idz i nie czekaj na zbawienie,a jesli to lubisz to na[ewno nie brdzie to strata czasu

    stars
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dzięki! Jutro się zapisuję tzrymajcie za mnie kciuki, dam znać czy jest fajnie!

    kierkarkur
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja kilka razy zmieniałam już życiowe plany i powiem, ze za każdym razem czegoż się nauczyłam. Ryzykuj.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zmiana zawodu?"

Przewiń na górę