• Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Masz racje, ale jak ktos ma pecha to nie moze inaczej myslec.Zreszta jak tak sie zagłebilam w temat zmywarek Candy to coraz bardziej sie do nich przekonuje i widze ze ludzie sobie je chwala.

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja mam zmywarkę Boscha (Bosch SKT 5102 EU – [usunięto_link]) i jestem z niej bardzo zadowolona. Jak na razie (odpukać) nic się nie psuje, jest na tyle duża, że zmywam po całej rodzinie i jest energooszczędna 🙂

    triss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    a możecie mi podpowiedzieć, jaka zmywarka jest w tym mieszkaniu [usunięto_link] czy nie jest to Zanussi?

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zb tego co wiem, to te z Whirlpoola są bardzo dobre. Np [usunięto_link].
    Generalnie polecam szukanie ta electro.pl, mają sprzęt naprawdę dobrej jakożci, a do tego- żwietną obsługę klienta, a to nie trafia się wszędzie 🙂

    Ekspert Tanieje.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja stawiam na firmę Bosch 🙂

    Asiennka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja Postawiłbym na zmywarkę marki Candy.
    Bardzo solidny produkt.
    Użytkuje ją już kilka lat i jeszcze nie miałem z nią problemu.
    Dbam o nią. Raz w miesiącu czyszczę odpływy więc działa jak nowa.cenowo na rynku ta zmywarka przedstawia się atrakcyjnie.
    bo wtedy zapłaciłem za nią 1400zł a to było ładnych parę lat w stecz.
    teraz to graniczy z cudem żeby kupić zmywarkę w takiej cenie.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Też słyszałam, że jednymi z lepszych zmywarek są whirpool. Nawet sprawdzałam ich ceny na magicznaplaneta.pl i przyznam, że wcale nie są jakoż specjalnie drogie. Gdybym ja miała wybierać zmywarkę prawdopodobnie postawiłabym włażnie na tą markę.
    Powiem wam, że ja coraz czężciej się zastanawiam się nad tym, czy nie zainwestować w taki sprzęt. Bo mam dożć marnowania czasu nad zlewem;/

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Słuchajcie – ja nie miałam nigdy zmywarki i stąd moje pytanie: co sądzicie o takich malutkich? Podobają mi się, bo mało miejsca zajmują, ale czy jest to praktyczne?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam najlepszą – lateksowe rękawiczki, miseczka z płynem i letnią wodą, chłodna woda tylko do płukania i wolne 10 minut. Nie powiększa efektu cieplarnianego a do tego pomaga spalić kilka kalorii 😉

    Hahahahahah żwietne,ja mam zmywarkę która stoi i czeka aż mi naczyń zabraknie,może czeka na większe przyjęcie.Mam Indesita ale bez bajerów:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zmywarka -jaka?"

Przewiń na górę