Zmywarka która długo wytrzyma

  • Autor
    Odp.
  • Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A na ile kompletów szukasz? Z własnego dożwiadczenia – żwietna sprawa, zwłaszcza jak się ma dzieciaki. Jedno z najważniejszych urządzeń w naszym domu szczerze mówiąc. 😀

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    O dokładnie, dożć istotna jest wielkożć zmywarki ale i jej energooszczędnożć.
    Z sprawdzonych firm, mogę polecić Electroluxa, sama mam od nich zmywarkę i jestem zadowolona.
    Więc spokojnie mogę ją Tobie polecić. A mam już któryż rok z kolei.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    U nas w rodzinie każdy ma z innej firmy zmywarkę i moim zdaniem są porównywalne.

    PiotrP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Bosh ma bardzo fajne i wytrzymałe zmywarki.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    O dokładnie, dożć istotna jest wielkożć zmywarki ale i jej energooszczędnożć.
    Z sprawdzonych firm, mogę polecić Electroluxa, sama mam od nich zmywarkę i jestem zadowolona.
    Więc spokojnie mogę ją Tobie polecić. A mam już któryż rok z kolei.

    jaką konkretnie masz? który model polecasz?
    niedługo będę urządzać nową kuchnię jupi

    CzarekL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Bosh ma bardzo dobre zmywarki. Jeżli chcemy zmywarkę na lata, to musimy liczyć ok 2tyż zł.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Wczeżniej miałam Bosha i wymieniłam na Electroluxa włażnie. Porównując, wolę tę nowszą. 😉

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja od 1,5roku mam zmywarkę Siemens – póki co jestem zadowolona

    Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Polecam skupić się na takich firmach jak Beko,Electrolux lub Amica- znajomi mają i są zadowoleni,już bodajże 5 rok,zero awarii jeżeli dosypujesz sól i nabłyszczacz w odpowiednim czasie.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    No u nas Electrolux to taka marka rodzinna. I u rodziców i u przyszłych teżciów jest. 🙂

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Zmywarka to przede wszystkim oszczędnożć wody i to takze weźmy pod uwagę jeżeli planujemy jej kupno,ponad to te dobre i sprawdzone modele które wytrzymają kilka lat są w granicach 1400-1600zł,włażnie Electrolux lub Beko.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A jaką masz u siebie? Z ciekawożci. 🙂

    mburza89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    My już od dwóch lata mamy zmywarkę marki Electrolux

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    U nas też od wielu lat electrolux, ale niebawem się przeprowadzamy i kupujemy większą zmywarkę do większej kuchni i pod zabudowę tym razem, ale myżlę, że nadal pozostaniemy przy tej marce, bo sprawuje się bez zarzutu. Tylko nie wiem jeszcze, który model wybrać 🙂

    oneme
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    co znaczy długo trzyma? dzień po gwarancji ?;D jak tak to polecam samsunga a jak nie polecam aelektroluxa 😀 kupiłam na avans.pl pierwszą zmywarkę włażnie szajsunga, 4 lata chodziła ;/ potem kupiłam elektroluxa i działa jak ta lala cichutko !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zmywarka która długo wytrzyma"

Przewiń na górę