Znamie w okolicach pępka

  • Autor
    Odp.
  • justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Nie przykładałam do tego wagi – ale mam wrażenie, że jakby ostatnio się trochę powiększyło. Jest to coż w rodzaju pieprzyka, tyle że trochę większe. Czy teraz do dermatologa potrzebne jest skierowanie? Do jakiego dermatologa/onkologa pójżć z tym w Krakowie?

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Obecnie trzeba mieć skierowanie do dermatologa na nfz.
    Prywanie możesz natomiast zapisać się na zabieg dermatoskopii, który osobiżcie bardzo polecam. Sama miałam i przynajmniej jestem pewna. Dermatolog dokładnie obejrzy sobie wszystkie Twoje znamiona, badanie jest prawie 100% pewne. Możesz się na to zapisać do Osteomedu w Krakowie, cm mieżci się na ulicy Kazimierza Wielkiego 57, tutaj jest nr telefonu:
    (012) 423-40-43

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Zdecydowanie udaj się do dermatologa na badanie znamion:) on oceni czy zmiana jest groźna

    martuska29
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Koniecznie idź do lekarza!!!!!!!! Lepiej upewnić się, czy wszystko w porządku. Najważniejsze jest, żeby szybko reagować na jakiekolwiek zmiany. Dlatego nie zwelekaj, tylko szybko do doktora.

    DorotaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Moim zdaniem też nie powinnaż zwlekać. Może okazać się, że znamię jest niegroźne i wtedy można je bezpiecznie usunąć na przykład laserem – ja tak włażnie robiłam w gabinecie Zmiana na ciele, która zmienia kształt czy wygląd wymaga konsultacji z lekarzem, bo czasem są one niebezpieczne więc leć szybko do lekarza i daj znać co powiedział.

    calusnaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A co Twój lekarz Ci powiedział?

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja miałam takie znamie na prawym ramieniu i też mi się wydawało, że się powiększa. Poszłam do lekarza i wycieli to coż. W wynikach nic złego nie było. Jedynym ogromnym minusem jest to że blizna po tym cięciu strasznie się duża zrobiła w porównaniu ze znamieniem. ://

    marioos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A nie myżlałaż o chirurgu plastycznym?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Znamie w okolicach pępka"

Przewiń na górę