Znowu te brazowe plamienia…..

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Wczesniej bralam tabletki antyk. na poczatku lub przy zmianie tabletek milama plamienia brazowe i lekkie zapalenia.Bralam globulki dopochwowe i sie wyleczylo to.Teraz moja antykoncepcja sa plastry EVRA,2 mam na sobie i w sobote zmieniam na 3 (ost. z opakowania) i znowu pojawily mis ei plamienia i wybuchy ciepla!:( CO to jest??? 🙄 Czy to normalna reakcja???Boje sie zbeym nie miala zwnou infekcjii,problemow i bolesnych stosunkow z moim chlopakiem. 😳 🙄 🙁

    Prosze pomozcie! 🙁
    Z gory dziekuje.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ile bylas na tabletkach i jaka przerwe mialas? po tabletkach gdy przeszlac na plastry?
    bolace stosunki moga byc wywolane plastrami badz tabletkami tzn ze za dlugo je bierzesz.. ja mialam takie objawy po 3 latach braniu tab. tab obnizaja nawilzenie w pochwie…. tez to przechodzilam…
    nie jestem na tab od padziernika 2006 roku i wiem ze zyje 🙂
    a plastow mi ginekolog nie chce przepisac 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    eta to nie prawda ze za dlugo sie bierze. Kiedys trzeba bylo robic czeste przerwy ale przy dziesiejszych „nowych” tabletkach to nie jest konieczne 🙂

    Ja 3 miesiace bralam tabletki, potem zmienilam na plastry. Plastry stosuje juz ponad rok,ostatnio mialam miesiac przerwy i teraz znow do nich wrocilam. tez mam te plamienia brazowe. Ale to minie za jakis czas 🙂 to normalna reakcja organizmu 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja 3 miesiace bralam tabletki, potem zmienilam na plastry. Plastry stosuje juz ponad rok,ostatnio mialam miesiac przerwy i teraz znow do nich wrocilam. tez mam te plamienia brazowe. Ale to minie za jakis czas 🙂 to normalna reakcja organizmu 🙂

    Ja podobnie wlasnie .Bralam tabletki anty.prawie 4 miesiace.Notorycznie zmienialam je bo myslalam,ze lepiej organizm bedzie znosil inne ,mialam nawet przez te zmiany po 2 razy okres;/ i plamienia i pieczenia i cyrki! Teraz jutro zmieniam na 3 plasterek z 1 opakowania wiec zobaczymy.W pon. i tak musze isc do ginekologa bo nie mam recepty na new plastry to przy okazjii zapytam o te plamienia itp. Odkad biore plastry lekarz mowil,ze ma byc miesiac przerwy od stosunkow zeby organizm sie przyzwyczail i zmienil z tabletek na plastry.Ja i moj chlopak juz nie wyrabiamy i nie mzoemy sie doczekac 😳 Tylko kurde jak ebde miala bolesne stosunki jak w tabletkahc to oszaleje.;(

    Czyli mowicie ,ze te plamienia to normalne?To czmeu nawracaja? 🙄 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Znowu te brazowe plamienia….."

Przewiń na górę