Zostawił mnie.. ;((

  • Autor
    Odp.
  • Zlamane_serduszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czuję się jak dziwka.. jak dziwka totalnie… 😥 powiedział, że nie kocha.. wczoraj spotkał się ze mną, szeptał czułe słówka, dotykał, całował.. a dzisiaj powiedział, że nie kocha! Że to koniec! Że lepiej żebyżmy zostali przyjaciółmi..:( wiem, żwięta nie byłam.. spotkałam się z innym.. nie zdradziłam Konrada, ale On żwięcie przekonany że spałam z Krzysztofem i co zrobić.. już od dłuższego czasu czułam, że coż nie tak jest.. słowa „kocham Cię” mówił tylko wtedy, gdy o to poprosiłam.. zwyklinałam Go na koniec, tata ze mną rozmawiał, mama Konrada wysłała do diabłów.. Tylko dlaczego nie umiem powstrzymać łez?! Dlaczego?! Dlatego, że tak bardzo kocham?! Ja chcę się uwolnić od tego chorego uczucia, które nigdy nie powinno zapłonąć..! A broniłam się przed tą cholerną miłożcią, odrzucałam jego adorację! Wiedziałam, ale poddałam się… ;( te wszystkie cudowne chwile, te pieszczoty.. za wczeżnie było, żeby iżć do łóżka.. ale po tym wszystkim.. tak mnie zranił.. zabawił się mną, chciał sprawić żebym była jak ta pozytywka – na każde jego zawołanie. I udało mu się, ale rozmowa z rodzicami dała mi siłę, że mogę na nich naprawdę liczyć.. i chcę o nim zapomnieć, o tych wszystkich krzywdach.. tylko czy uda mi się zaufać innemu mężczyźnie..? retoryka…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Powiem Ci tak. U mnie w związku tez były złe chwile i chciałam odejżć, raniliżmy się bardzo. Ale cały czas nie było w tym nic chamskiego, ani ostatecznego. Nie było oskarżeń i oboje wiedzieliżmy, że jesteżmy dla siebie stworzeni.
    Zobaczysz jak Ci minie pierwszy żal, że zaczniesz tęsknić i żałować, że on nie zna prawdy. Więc pomimo tego, że już nie chcesz z nim być może warto wyjażnić wszystko na spokojnie i nie dać się przy tym całować.

    Zlamane_serduszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    To nie takie proste, kiedy ja Go nie chcę widzieć… a On zna całą prawdę, ale mi nie wierzy.. i ten problem też, że On nie umie rozmawiać na powazne tematy w 4 oczy. Tylko przez telefon.. Normalnie mam ochotę Go teraz strzelić w twarz..

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ale to nie musi być teraz. Może za jakiż czas?

    Zlamane_serduszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nie umiałabym na niego patrzeć po tym wszystkim.. co najwyżej jak na jakiegoż pasożyta 🙁

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    bo to on powiedział dożć a nie TY!
    czy ty wiesz czego chcesz?

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Porozmawiaj z nim na żywo, przełam się, to pomoże- jeżeli Ci jeszcze na nim zależy, a jeżli nie, to zapomnij o nim.

    Olowek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Zna całą prawdę a nie wierzy…? Czegoż tu nie rozumiem…. A może to tylko taki pretekst, wymówka, tchórzostwo….? Nie umie rozmawiać w cztery oczy? A jakbyżcie (teoretycznie) byli małżeństwem, nadchodzi kłótnia, spór, różnica zdań i co wtedy? Do osobnych pokoi i przez telefon? To chyba nie jest poważny, dojrzały związek dorosłych ludzi….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zostawił mnie.. ;(("

Przewiń na górę