• Autor
    Odp.
  • reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ale z tego co wiem 6, to tylko by miężnie się wyrobiły, ale do spalania tłuszczu jest kiepska

    kamila67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    rety dla mnie zima to masakra, nie lubie tej pory roku bo nic mi się nie chce. N****ętniej siedziałabym w domy w ciepłych kapciach z herbatą i dobrą książką w reku. Chyba nie ma bata, żebym się wzieła do roboty i niestety oponka rożnie beczy

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Czy lato czy zima ćwiczyć i trzymać dietę można cały rok ;). Mi zimą też nie chce się nigdzie wychodzić ale zmieniająca się sylwetka działa na mnie decydująco. A poza tym nawet w domu fajnie jest się trochę pomęczyć. Zbilansowana dieta + ćwiczenia i dużo wody, a sylwetka bęzie idealna przez okrągły rok :).

    Moniak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja ćwiczę głównie w domy, jeżeli ma się wystarczająco przestronny pokój w mieszkaniu i trochę sprzętu to można zapomnieć o siłowni. Ostatnio nieźle bawię się też tańcząc w jakiejż grze na konsoli, porządny trening to nie jest ale zawsze jakaż zabawa i sporo ruchu 😀 .

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Najlepiej dieta i ćwiczenia razem 🙂 Zacznij od małych dawek, a następnie stopniowo zwiększaj natężenie. Co do diety to polecam dietę Duncana – stosowałam ją i jestem zadowolona

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Z tego co się ostatnio dowiedziałam, to z brzucha najtrudniej zlecieć.
    I najlepsze są ćwuczenia ogólnie na całe ciało

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się mankamenty jak oponka czy boczki, to warto się zastanowić nad zwiększeniem aktywności, spacery, rower, aerobik może basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy, fast foodów czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć także o środku przyspieszający proces redukcji np: o Efedrynie, środku, który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Ja zawsze zamawiam od Natalii (kom.733 566 390) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, nie ma efektów efektów jojo.

    Kiniaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Polecam apke Skanerka. Dzięki niej można robić świadome zakupy. Pomocna jest przy dietach. Skanujesz kod i masz podany skład i jego analizę. Można tworzyć swojej listy zakupów i sprawdzać ceny w sklepach. Produktów jest mnóstwo i codziennie dodawane są nowe.

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Zuzią kom 881 354 456). Warto.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zrzucenie brzucha ;>"

Przewiń na górę