bronzer zamiast różu?

  • Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    witam

    mam takie pytanie czy można używać bronzera zamiast różu na kożci policzkowe? czy to jednak jest zarezerwowane dla starszych osób.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    potrzebujesz naszego pozwolenia?

    co to znaczy dla starszych osob?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    starsze osoby miałam na myżli 35 40 lat. Ja mam 20 pare wiec nie chciałabym aby mnie to postarzało

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @mrówka wrote:

    starsze osoby miałam na myżli 35 40 lat. Ja mam 20 pare wiec nie chciałabym aby mnie to postarzało

    jesli chodzi o bronzer to po pierwsze-cera bez skazy, po drugie-na lato.

    na codzien dobrze dobrany roz do policzkow.

    Milanosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    1 słowo : Oczywiżcie 🙂

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Tez mi się wydaje, ze gdybym miała wybierać, to raczej zdecydowałabym się na róż – na mojej jasnej cerze naprawdę dużo lepiej wyglądają takie lekko różowe kożci policzkowe, niż bronzer. Wydaje mi się, że osobom o ciemniejszej karnacji najbardziej będzie jednak bronzer pasował.

    mosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ja też myżlę że róż będzie lepszy 🙂

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Mi się zdarza używać bronzera zamiast różu. Czasem lepiej do makijażu pasuje złoty odcień na policzkach, a skoro mam bronzer to po co kupować kolejny róż w podobnym odcieniu.

    A tak naprawdę to bez względu na to czy użyjesz bronzera czy różu, jeżli źle go nałożysz to jedno i drugie będzie fatalnie wyglądać.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Bronzer wygląda fajnie na kożciach policzkowych i wydaję mi się włażnie młode dziewczyny malują się w ten sposób. Szczególnie w okresie wiosennym i letnim dużo dziewczyn używa włażnie bronzera.

    Zabka_Mala84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    bardzo fajny pomysł na wakacje 🙂 ja włażnie tez zakupiłam pierwszy w moim życiu puder brązujący, jest dożć delikatny, dlatego robie tak: najpierw nakładam na policzki, nos i skronie puder, a później jeszcze na policzki sam róż w kolorze chłodnym różowym i jest bardzo fajny efekt 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Z tymi bronzerami tylko trzeba uważać z karnacją,kilka dni temu widziałam kobietę która postarzył kilka lat.Ale sama używam nie tylko latem.

    Strawberry
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja kiedyż rezygnowałam z bronzera, wydawało mi się, że wygląda na mojej cerze nienaturalnie ( bo z natury mam dożć jasną karnację). Ale teraz modeluje twarz równiez bronzerem ,a to dlatego, że odstalam od mojej siostry bronzer z …….. i okazało się, że daje ładny, naturalny i delikatny efekt.oczywiżcie muskm też policzki odrobiną różu, aby wyglądałą zdrowiej, ale bez bronzera też już sobie nie wyobrażam makijażu.

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Ja bardzo chętnie używam i wygląda znakomicie 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    na Sylwestra wqiecie – nie wiem, czy powiem dobrze – położyła se na rzęki diament…

    wyglądała bosko, tak płacząco i zarazem dostojnie, chciało mi się ja całować…

    Alexandra100
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    rozow uzywam w zimie, zas bronzerow latem, bo wg mnie niestetyczne jest to zima.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bronzer zamiast różu?"

Przewiń na górę