BROSZKI – NOWA MODA?

  • Autor
    Odp.
  • saw
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Czy Wy też poddałyżcie się nowej modzie na broszki? Widzę, że coraz czężciej dziewczyny noszą je nie tylko do bluzek, ale także do spodni, torebek i …. butów:)

    co o tym sądzicie?

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Broszki faktycznie stały się bardzo uniwersalne, można je nosić nie tylko do bluzki czy sweterka. Ja polecam przypiąć jakąż oryginalną brochę do klapy marynarki 🙂 Jeżli chodzi o buty to jeszcze takiego połączenia nie widziałam, ale przecież w modzie nie ma żadnych granic 😉

    Krysiunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Zgadzam się, że broszka to żwietny dodatek. Broszka to najlepszy dodatek z BIŻUTKÓW 🙂 Tutaj nawet nie trzeba ulegać modzie. One są uniwersalne. Ja noszę broszki jako zapinkę do szala, apaszki także do torebki. Broszka na buty??? Hmm przecież, będzie przeszkadzało zapięcie… Na początku też się zastanawiałam czy broszki nie są trochę babcine ale odkąd zdobyłam się na ich zakup cały czas jestem z nich zadowolona. Raz przypnę ją do płaszcza, raz do marynarki (np. w pracy). Mam oczywiżcie swoje ulubione. Ostatnio kupiłam w internetowym sklepie broszkę z prawdziwym bursztynem. Jest przepiękna i koleżanki z pracy od razu zakochały się w broszkach :). Każda z nas ma z innym kamieniem i od czasu do czasu się nimi wymieniamy. P.S. broszki z kamieniami półszlachetnymi to dopiero cudeńka. Polecam je w 100%.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o broszki,to także uważam że jest ona bardzo fajnym dodatkiem do naszego ubioru. Pamiętajmy tylko aby nie przesadzić,bo kiedyż widziałam kilka broszek w różnych miejscach a przecież nie o to chodzi. W zupełnożci wystarczy mieć jedną.

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Ja teraz szukam ładnej broszki na prezent, wstępnie w Aparcie wypatrzyłam jedną srebrną w kwiatowym kształcie z koralowcem, ale zastanwiam się czy broszka nie jest zbyt osobistym prezentem, czy trafię w gust.

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Bardzo popularne ostatnimi czasy są kamee. Te oryginalne broszki można zrobić samemu. Wystarczy mieć bazę, reszta jest kwestią wyobraźni. Często kamee obszywa się koralikami. Praca nie jest może skomplikowana, za to czasochłonna. Efekty są jednak oszałamiające, dlatego warto pożwięcić temu chwilę. 🙂

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Kamea kojarzy mi się z taką broszką

    widziałam identyczną u jednej kobiety w telewizji

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ładna ta broszka z Apartu, stylowa bardzo. Oni tez mają takie bardziej nowoczesne formy broszek z tego co widziałam na wystawie w salonie , ale ta, to mistrzostwo żwiata, cudnaaa!!

    inka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja nie noszę broszek, ale moja siostra je uwielbia. Pod choinkę kupiłam jej bursztynowego motyla w Aparcie, tą kameę oglądałam – piękna.

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja też przekonałam się do noszenia broszki,wyglądają bardzo fajnie i ładnie komponują się z odpowiednim strojem. Ciekawe czy ta moda jeszcze się rozszerzy.

    morenna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zależy do czego, ale fajnie dobrana może się ładnie komponować….

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    swietne sa rozne recznie robione, z filcu i korlaikow, fajnie wygladaja np. przy czarnej marynarce 🙂

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Jakos mnie broszki nie przekonuja. Kojarza mi sie z moja kolezanka z pracy, ktora ciagla ma cos przypietego do bluzki lub marynarki, i nie wyglada to fajnie – jakos brzydki kwiat, na przyklad.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    A mnie sie podobaja, dobrze dobrany dodatek – np wlasnie broszka moze odmienic caly stroj i sprawic ze bedzie oryginalny

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Broszki zawsze były,są i będą, jeżeli tylko pasują do naszego stylu. ostatnio również coraz czężciej przekonuje się co do nich, bardzo fajna sprawa i dodatek.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BROSZKI – NOWA MODA?"

Przewiń na górę