Co sądzicie o kozakach na lato?

  • Autor
    Odp.
  • Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Kozaki w lecie?! Nieporozumienie!
    A już te różowe to w ogóle szkoda słów…

    A w zmie chodzisz w sandałach? 😆

    Alicja244
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam naprawde w bucik-landia jest super obuwie ja kupiłam własnie kozaczki na lato jestem bardzo zadowolona turkusowe ze skóry firmy Burtons, polecam naprawde warto.Mam jeszcze ochote na dwie pary miodowe i rózowe i te białe z kokardami, a zaraz jesień …

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    OMG!! 😯

    Jesli to coż różowe pasuje do letniej sukienki,to gratuluję pomysłowożci!
    Ale ok,noż je sobie przy 30 stopniowym upale… tylko absolutnie nie żciągaj przy ludziach! 😉 😉

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    Współczucie jeżli je nosisz, bo ja na tym upale gotuję się jak mam na sobie krótkie spodenki, bluzkę na ramiączkach i japonki.

    a po drugie dla mnie ich wygląd jest wieżniacki, nawet w zimie bym takich nie założyła.

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    latem tylko przewiewne buty, chyba że pada:)
    kozaki – współczuję stopom

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    kozaki na lato? mordęga…

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Kozaki w lecie nie są nieporozumieniem. Zauważyłam jednak, że ludzie o wyższym statusie materialnym chadzają w ten sposób ubrane.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ha ha ha!
    A cóz ma do tego statut społeczny?? 😆 miałaż chyba na myżli celebrytów… a oni jak wiadomo pozwalają sobie na różne dziwadztwa 😛

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ha ha ha!
    A cóz ma do tego statut społeczny?? 😆 miałaż chyba na myżli celebrytów… a oni jak wiadomo pozwalają sobie na różne dziwadztwa 😛

    Dlaczego mnie wyżmiałaż?
    Jeżli chodzi o celebrytów, to oni rzeczywiżcie pozwalają sobie na różne dziwactwa.
    Ale mówiąc co statusie społecznym, zupełnie nie trafiłaż w sendo sprawy. Otóz status społeczny, ma się nijak do statusu materialnego.

    A ludzie o wyższym statusie materialnym czężciej pozwalają sobie na takie rzeczy, gdyż: im łatwiej jest żyć w pełnej zgodzie z modą. Nie ma się co oszukiwać, że jak się ma więcej kasy to o wiele więcej możliwożci. A po drugie, kozaki letnie(które rzeczywiżcie istnieją) nie są zwykle produkowane przez przeciętne firmy obuwnicze, a przez droższe marki. A jeżli są produkowane kozaki letnie, tzn że ich przeznaczeniem jest noszenie ich latem.

    Swoją drogą, śmiesznie by było iżć na plażę w JAKICHKOLWIEK kozakach, ale do krotkich spodenek, czy spódniczki na wieczornego grilla kozaki są w porządku.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Doskonale zdaję sobie sprawę z istnienia kozaków z cienkiego materiału,z ażurowymi wzorami np,na cieplejsze dni.Jednak zakładanie kozaków w lecie jest dla mnie dziwne.Jest cała gama rozmaitych butów na lato-kozaki wypadają przy tym kiepsko.
    Na letniego grilla zakładam rzymianki tudzież baletki.W kozakach w lecie mogłabym ewentualnie do klubu iżć,chociaz pewnie i tak stając przed wyborem,wybrałabym bardziej odsłaniające opalone nogi szpilki 😛

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Dlatego noż szpilki i inne buty odsłaniające nogi. A osoby, które chcą nosić kozaki – niech je noszą. Mi się to podoba. A przykład, że w takich kozakach można iżć do klubu rzeczywiżcie jest trafiony. Tam też chętnie założyłabym sobie takie buty.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ale mówiąc co statusie społecznym, zupełnie nie trafiłaż w sendo sprawy. Otóz status społeczny, ma się nijak do statusu materialnego.

    Nie masz całkiem racji, zazwyczaj wysoki status społeczny wynika z wysokiego statusu materialnego.

    Ale nawiązując jednak do tematu, to zgadzam się z WarnGirl.
    Kozaki w lato, to dla mnie mocne naciągnięcie wyczucia gustu.

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ale mówiąc co statusie społecznym, zupełnie nie trafiłaż w sendo sprawy. Otóz status społeczny, ma się nijak do statusu materialnego.

    Nie masz całkiem racji, zazwyczaj wysoki status społeczny wynika z wysokiego statusu materialnego.

    Tak, jedno z drugim czasem idzie w parze, ale definicje się nie pokrywają.

    [usunięto_link] wrote:

    Ale nawiązując jednak do tematu, to zgadzam się z WarnGirl.
    Kozaki w lato, to dla mnie mocne naciągnięcie wyczucia gustu.

    może wystarczyło powiedzieć, że nie w Twoim gużcie, bo „naciągniecie wyczucia gustu” to złe okreżlenie.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    dla mnie chodzenie w lecie w kozakach to jakiż żart i zdania nie zmienię. to żmieszne po prostu

    avia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wyglądają całkiem fajnie. Szczególnie te cienkie i ażurowe. ale nie wiem czy sama bym się zdecydowała ja założyć 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie o kozakach na lato?"

Przewiń na górę