• Autor
    Odp.
  • Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Lubie sobie wieczorem siążć z dobrym winkiem i oglądnąć jakis dobry program lub film. Zauważyłam pewna tendencje w telewizji..ciągle jak nie seriale kryminalne to 997, to znowu jakis film o zabijaniu i żrmierci i ty wszytskich supergangsterach i wydziałach żledczych!! co sie dzieje z tą telewizją?? gdzie filmy warte obejżenia??? na okrągło tylko jedna tematyka!!!

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    wydaje mi sie że spowodowane jest to tym, że to włążnie mężczyźni czężciej oglądaja tv. nie znam żadnych badań na ten temat ale z moich własnych codziennych obserwacji tak wynika. a facet jak to facet filmu romantycznego czy obyczajowego ogladał zazwyczaj nie bedzie więc telewizje chcąc przyciągnąc jak największą liczbe osób puszczaja te krwawe masakry itp. i tak sie kółko kreci

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    najgorsze jest to ze mam wrażenie ze ostatnio przybrało to na sile. kiedy tvp2 czesciej puszczało ambotniejsze filmy a teraz tez schodzi na tematyke kryminalną, masakra! nie dlugo najlepsza pozycja w programie bedzie „moda na sukces”

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    Tużka ja to zauważam raczej taką tendencję że coraz więcej beznadziejnych 'szołów’ w tv… gwiazdy to tamto i siamto… nawet w tv publicznej, która dotychczas była od tego wolna. jedynym rozwiązaniem jest albo zarzucenie oglądania telewizji albo wyposażenie się w dużą ilożć kanałów i możliwożć większego wyboru 🙂

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    faktycznie „szoły” królują, niektóre miło oglądać bo można przede wszystkim podziiwać pasje innych ludzi a niektóre są tak durnowate ze nie wiadomo czy smiac sie czy płakac jak dla mnie szczyt głupoty pokazał „gwiezdny cyrk” no takiej durnoty to w zyciu nie widziałam….

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    dlatego ja nie żałuję decyzji o zainstalowaniu HDTV i posiadaniu prawie 400 kanałów :]

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    a jak gwiazdy spiewaja na lodzie w cyrku??

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Co zrobic… chyba robia teraz programy tylko takie na ktorych moga zarobic, a nie takie ktore jakis poziom trzymaja. 8 edycja tanca z gwiazdami, ta jazda na lodzie-juz lepiej reklamy igladac.
    Ostatnio wciagnelam sie w tvn-owski „mam talent”. Przyznam ze podoba mi sie ten program. Przynajmniej przychodza do niego prawdziwi ludzie ktorzy maja co pokazac. Ale jejuz boje sie ze nie zakonczy sie on na dwoch gora trzech edycjach, tylko bedzie trnal w bloto az w koncu zatopi sie jak taniec z gwiazdami

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    fakt od tańca na lodzie to chyba sa juz seriale brazylijskie ciekawsze…a do tego w kazdych programach te same gęby…. Osoby publiczne dziela sie teraz na tych którzy biorą udział w programach tego typu i na tych którzy nie biora i gardza tym..

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    dlatego ja nie żałuję decyzji o zainstalowaniu HDTV i posiadaniu prawie 400 kanałów :]

    I słusznie, ze nie żałujesz. Od kiedy mogę oglądać MTV i HBO w HD jestem zadowolona. Szczególnie, że uwielbiam oglądać koncerty. Prawie jak na projektorze 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no i żwięta racja. ja też mam swoje ulubione kanały i to mi wystarcza. i nawet ambitniejsze produkcje się czasem znajdą 😉

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Aha, a do mojego repertuaru ciekawych programów TV, chciałam jeszcze dodać TVN Style :). Moja mała perełka :).

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    o owszem, TVN Style to też i jedna z moich ulubionych stacji. zwłąs**** programy o gotowaniu, mieszkaniach i urodzie/modzie. czyli 90% całej ramówki 🙂

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    o owszem, TVN Style to też i jedna z moich ulubionych stacji. zwłąs**** programy o gotowaniu, mieszkaniach i urodzie/modzie. czyli 90% całej ramówki 🙂

    Programy o gotowaniu :)? Który najbardziej lubisz? Ja się uzależniłam od Nigelli 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no dokładnie ! Nigella jest żwietna, podoba mi się też pomysł gotującej z córką Omeny Mensah ale samo wykonanie trochę niedopracowane. choć Omena wygląda równie apetycznie co Nigella 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co z tą TV ??"

Przewiń na górę