Czy masaż pomoże na bolące miężnie?

  • Autor
    Odp.
  • fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Witajcie. Ostatnio jestem strasznie sforsowana i przemęczona fizycznie. Wieczorami odczuwam bardzo silny ból miężni, tak że nie mogę zasnąć. Czy masaż by mi pomógł?

    szpilkus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Masaż na pewno. Ale raczej zmieniłabym tryb życia na mniej przemęczający. Może za dużo pracujesz i za mało odpoczywasz. To zależy od tego, co robisz w ciągu dnia ale podejrzewam, że mało odpoczywasz skoro tak się czujesz:>

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Fakt, mało odpoczywam, ale taki mam tryb życia. Dużo sportu no i w pracy spory wysiłek fizyczny. Pewnie muszę trochę przystopować, albo jakiż urlop, ale do tej pory muszę dać radę. Co może pomóc doraźnie na te miężnie?

    szpilkus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Stosowałam wiele mażci i żelów na takie bóle ale chyba najlepszy był Viprosal B. Powinien Ci pomóc, spróbuj bo inaczej się nie dowiesz. U mnie się sprawdził, mam nadzieję, że Ci pomoże. Ale pamiętaj, że najważniejsze to zmienić swoje nawyki w życiu byż nie musiała stosować żadnych leków na ból.

    sosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    o to nawet ciekawe też ma podobny problem jak założyciel wątku i muszę przyznać że już któryż raz zdarza mi się że ktoż mi poleca Viprosal C 🙂 Chyba go w końcu kupię i się przekonam na własnej skórze 🙂 Napisze w najbliższym czasie co i jak 🙂 Pozdrawiam 🙂

    poodkowasara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pomoze….

    BerlikAgata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzieki

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Z całą pewnożcią dobry masaż pomoże,ale bardzo skuteczne jest także jacuzzi czy masaże biczami wodnymi,szczególnie polecane jeżeli często łapią nas skurcze.

    koawn25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Masaż, ciepłe i zimne strumienie wody 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie, odpowiednio wykonany masaż relaksacyjny niweluje napięcie, działa odprężająco na obolałe i napięte miężnie, redukuje uporczywe bóle. To dobra metoda na zmęczenie psychiczne i fizyczne. Pozwala również na wymodelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Polecam także masaż bańką chińską. Taki masaż wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek i przynosi ulgę spiętym miężniom.

    natasz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Na stres najlepszy będzie masaż tajski z olejkami aromatycznymi, można też spróbować chodzić na jogę.

    sajana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Często korzystam z takich masaży. Mnie pomagają bardzo, tylko często mam problem z dodzwonieniem się do masażysty i umówieniem masażu, bo nie odbiera telefonu a ja nie mam czasu „wisieć na słuchawce”.

    JadziaL
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W końcu raz się dodzwoni a potem nie będzie musiał, bo będzie logował się na Booksy.net i wchodziła w jego grafik.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja słyszałam o gorących kąpielach raczej

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy masaż pomoże na bolące miężnie?"

Przewiń na górę