Długie włosy – jaka fryzura na co dzień?

  • Autor
    Odp.
  • agness
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Nie mam już pomysłów jak układać swoje włosy. Są proste i wycieniowane, sięgają prawie do końca łopatek. Zwykle noszę je rozpuszczone, nie upinam ani nie stylizuje. Macie jakież pomysły na ciekawe fryzurki, upięcia – w sam raz na co dzień ❓

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Ja mam falowane (choc można by powiedzieć, że „proste”) blond włosy do połowy pleców i też mam problem z fryzurami- bo jakie? Niby włosy długie, ale niełatwe do „trwałego” ułożenia (np. na 1 dzien). Mnie doskonale jest w rozpuszczonych włosach, rzadko związuję (gdy wychodzę), a jeżli- albo w wysokiego kitka, albo w dobierany warkocz, ewentualnie pól-warkocz. Nigdy nie byłam przekonana do warkoczy, bo wyglądały za grzecznie i mało modnie, ale jeżli ktoż potrafi dobrać do nich biżuterię, gumkę do włosów i ładnie, prosto zapleżć warkocz, wygląda bardzo ładnie.

    Ostatnio przekonuję się też do koków, ale mam problem, bo po 2h mniej więcej zaczyna mi się psuć i rozpadać

    Tak więc, do długich włosów:
    – wysoka kita, najlepiej do tego jakaż gruba (i np. czerwona) gumka
    – elegancko zapleciony i ułożony warkocz, pół-warkocz.

    Proste często jest najlepsze

    A jeżli chodzi o „rozpuszczanie” włosów- kombinuję z przedziałkiem, zakręcam, czasem je karbuję (bardzo dobrze to wygląda)

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    moja ulubiona: [usunięto_link]

    chyba znowu zrobię sobie grzywkę 😀

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    Też chciałabym mieć takie problemy. Na razie jestem na etapie zapuszczania.

    Ale na długich włosach podobają mi się wszelkie koki oraz taka długa kita upięta na górze głowy.

    Co do koków to poszukaj jakiż inspiracji na stronie z fryzurkami. Na pewno znajdziesz coż dla siebie.

    Ale uważam, że długie włosy same w sobie są piękne i nie trzeba ich jakoż szczególnie „ozdabiać” poprzez wymyżlne fryzury.

    deborah83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Mam podobny problem, bo też mam włosy takie do połowy pleców, proste, ale dożć się puszą.
    Zawsze czesałam się w kitkę, podobną jak ta na zdjęciu, ale tak podniesione włosy z przodu mi się nie trzymają. I ta kitka już mi tak spowszedniała, że chciałabym coż zmienic. Może obciąć grzywkę na bok…
    Nie chce skrócić za mocno długożci, ale trochę inaczej chciałabym się zacząć czesać.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    A może zamiast zastanawiać się nad tym jaką możesz nosić fryzurę na codzień to może pójdziesz do fryzjera i niech Ci zrobi na Twoich włosach coż ciekawego, że będziesz stawała rano i problem zniknie. Ja tak zrobiłam ze swoimi włosami, bo też miałam długie i zawsze miałam problem co z nimi zrobić. Wybrałam się do fryzjera i problem zniknął.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    W długich kobieta zawsze bardziej seksi 🙂

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja sobie ostatnio tak dogodziłam że z długich zrobiłam cieniowane i muszę codziennie układać i spinką grzywkę zapinac bo fryzjerka mi jakąż masakrę na głowie zrobiła 🙁

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    No nie da się ukryć, że cieniowane włosy jednak trzeba dodatkowo układać i pożwięcać im trochę więcej czasu codziennie rano, a to jednak nie jest wygodne, jak człowiek spieszy się do prac. Ja tez mam długie włosy, ale nie cieniowane, więc jak już mam spinać, to robię sobie żlimaka, albo koński ogon i mam spokój.

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    .

    Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.

    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów.

    Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto.

    Jeżli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.

    Pozdrawiam

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.

    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeżli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.

    Pozdrawiam

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    mnóstwo fajnych pomysłów na różne długożci włosów ma Lilith
    [usunięto_link]

    mówi po ukraińsku, polsku, angielsku i francusku- gdybyżcie chciały jej coż napisać 😉

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Szybki sposób na zmianę wizerunku i zarobek.

    Ja poszłam na wizytę do mojej fryzjerki, która zaproponowała mi sprzedaż moich włosów. Początkowo się zastanawiałam, ale przekonała mnie do tego pomysłu.

    Zarobiłam ponad 1500 zł i cieszę się nową fryzurą! Warto. Jeżli chcecie więcej się dowiedzieć, poszukajcie Beauty for You.

    Pozdrawiam

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek!

    [usunięto_link]

    Czekam na wasze opinie 🙂

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    W sumie ciężko jest stwierdzić na forum jaka fryzura będzie dla Ciebie najlepsza,nie mamy nawet zdjęcia:) generalnie mogę tylko napisać,że jeżeli masz dłuższe włosy to warto je eksponować i nie upinać na sił,rozpuszczone będą ładniejsze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Długie włosy – jaka fryzura na co dzień?"

Przewiń na górę