Dobry ginekolog w Krakowie???

  • Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Kobieta?? 😯
    Ja nidgy nie pójde do kobiety. Niestety jestem z Poznania i nie doradzę, jedynie co moge powiedzieć to to, że faceci są lepszymi ginekologami.
    Spróbuj pójżć do przychodni przy jakimż szpitalu, tam na pewno będzie przyjmował jakiż ginekolog i to za darmo.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja mam podobne zdanie choc cala moja ciaze prowadzila kobieta i bylam bardzoz adowolona tyle ze sobie wyjechala

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Dobrze ze my mamy ten problem z glowy, choc moj kolega chodzi z zona razem do ginekologa-zeby bron boze nie dotkal jej lekarz inaczej niz trzeba.
    To juz schiza

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja szczerze polecam dr Masior. Ma gabinet prywatny na ul Starowiżlnej ale przyjmuje też w przychodzi podgórskiej (Rynek podgórski). Wizyta nie jest droga, 60 zł a na prawdę warto.

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    dr sliwinska, przychodnia na widoku, jest super, wizyta kosztuje 60 zeta:)

    taemwi26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja nigdy u mężczyzny ginekologa nie byłam. Mam swoja Panią G jest dobra. Ma mily gabinet spokjny, fantastyczna atmosfera. wizyta kosztuje 50 zl, na każdej wizycie robi usg, nie ma problemu z receptami na dłuzszy okres czasu, no i czuje sie u nije bardzo komfortowo.
    dr Lidia Dobrzańska-Tatarczuch , gabinet przy ulicy Siemiradzkiego 19, przyjmuje wt sr czw od 13 do 17.

    Pozdrawiam

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    tam gdzie jest awf prywatny gabinet można ja znajsc przez wpadka.pl
    40 zl wizyta

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ostatnio bylam w promedisie, calkiem spoko, mila pani doktor, zapomnialam neistety nazwiska:(

    colorada
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Przy ul. Bronowickiej jest niewielka przychodnia i wspaniali ginekolodzy. Naprawdę polecam.

    martyska1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    niestety kobiety nie znam, mogę polecić wspaniałego ginekologa dr
    Marcina Opławskiego, jest sympatyczny i ma bardzo dużą wiedzę
    lekarską. Każdy problem omawia z pacjentką i stara się zastosować jak
    najlepszy sposób leczenia, jego diagnozy są trafne, opierają się na
    badaniach i dożwiadczeniu, ja jestem zadowolona gdyż pomógł mi w
    problemie, z którym borykałam się kilka lat.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Lekarz – Tomasz Milewicz, przyjmuje np. na Sadowej w Krakowie. Może jest trochę gburowaty, ale zna się na rzeczy i wielu osobom pomógł, szczególnie w staraniu się o dziecko. Jest ginekologiem-endokrynologiem. Wizyta 70 zł. Dobrej pani ginekolog nie znam w Krakowie.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Moim zdnaiem jesli macie problemy typowo onkologiczne-tak jak moja mama z podejrzeniem raka szyjki macicy polecam bardzo dobrego moim zdaniem lekarza Jerzego Jakubowicza.Doktor nie prowadzi ciązy,tylko zajmuje się własnie takimi przypadkami jak ten mojej mamy.Zawsze chodze z nią na wizyte i moge powiedziec ze to dusza człowiek i żwietny specjalista.Mam telefon do niego,wiec moge podac jesli bedziesz zainteresowana.A i przyjmuje na Cybulskiego.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Dziewczyny,a czy mozecie podać cene za cytologie i USG piersi w Waszych miastach ? Jestem ciekawa jak to wyglada i czy sa one podobne.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Za wizyte płace 100zł . Natomiast z tego co pamietam to pierwsza wizyta z kompleksowym badaniem ginekologicznym i piersi to koszt 150zł. W tym jest cytologia i USG ginekologiczne i piersi oraz ustalenie dalszego postępowania.Wiec wydaje mi się ze cenowo wcale nie jest zle. Wiadomo ze w kazdym miescie jest inaczej.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Czyli tak naprawde cena jak na Kraków i kazde duże miasto bardzo atrakcyjna. Moja kolezanka z Warszawy mówiła ze sa i takcy lekarze którzy wołaja i 400zł.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobry ginekolog w Krakowie???"

Przewiń na górę