• Autor
    Odp.
  • lagenko.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mogę polecić, ale jest to mężczyzna, za to żwietny specjalista, bez dwóch zdań! Doktor Kowalczyk. Poza tym ja też zawsze chodzę do facetów.

    Polecam,
    lagenko

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Gdyby jednak znalazła się osoba, która woli chodzić do kobiety to mogę polecić Agnieszkę Janczak-Saif. Ma gabinet prywatny na Długiej. Długo szukałam dobrego lekarza i byłam pod wrażeniem jak do niej trafiłam. Na tej wizycie więcej się dwiedziałam niż przez ostatnie lata u innych „specjalistów”. Pani doktor ze spokojem wszystko wyjażniła, nie spiesząc się i nie pozbywając pacjenta. Z czystym sumieniem polecam szczególnie tym osobom, które zostały wystaraszone przez innych lekarzy, że ich stan jest nienajlepszy.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Słuchajcie, ja ma pytanie ile płacicie za taką prywatną wizytę i ile kosztuje dodatkowo zrobienie cytologi na wizycie?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jesli chodzi o wizytę w prywatnym gabinecie to 100-120zł to moim zdaniem taka norma. Zwłaszcza w wiekszych miastach.

    Anna Kasperczyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o takie dożć skomplikowane sprawy zdrowotne powiązane z ciążą, z ciążą zagrożoną to tutaj bym radziła pana Łabiaka z poradni na Kopernika. Pracuje tam przy szpitalu uniwersyteckim, więc jeżli chodzi o jakież konsultacje kliniczne to nie ma z tym problemów. Ma dożwiadczenie i wyniki, wielu mamom już pomógł w tym mnie.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    też u mnie było tak, że najczęściej chodziłam do facetów ginekologów i przyznaję, że byłam zadowolona, zawsze byli rzetelni i konkretni, teraz chodzę do dra Jankowskiego do Feminy. Bardzo sobie chwalę, więc to miejsce mogę spokojnie ci polecić.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dobry ginekolog w Krakowie???"

Przewiń na górę