• Autor
    Odp.
  • marta13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Z tymi kremami to bajer. Po prostu kupujemy marzenia. Jedna lekarka powiedziała mi, że czy drogi czy tani działa tak samo.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Marzenia?
    Raczej jakożć, choć trzeba umieć czytać etykiety, przyglądać się składom itd. Mam cere wrażliwą i w kremy zaopatruję się jedynie w aptece zostawiając tam naprawdę dużo gotówki. Niemniej stan mojej skóry całkowicie mi to wynagradza.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nie kupuje drogich kremow.

    tez mam wrazliwa cere, tez czytam etykiety…i bardzo dobrze znam sie na chemii.

    w zwiazku z tym stawiam na pielegnacje apteczna. tyle ze dla mnie pielegbacja apteczna nie oznacza wcierania w buzie chemii z kremow vichy.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Vichy to nie synonim „specyfików aptecznych” 😉

    Madelaine5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja nie kupuje drogich kremow.

    tez mam wrazliwa cere, tez czytam etykiety…i bardzo dobrze znam sie na chemii.

    w zwiazku z tym stawiam na pielegnacje apteczna. tyle ze dla mnie pielegbacja apteczna nie oznacza wcierania w buzie chemii z kremow vichy.

    A jakie kosmetyki apteczne polecasz? Bo moja wiedza na ten temat ogranicza sie własnie do wspomnianego Vichy 😳

    ciasteczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja bardzo lubie kremy clinique, dla mnie sa the best, solidnie nawilżaja:)

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    hmmm… chemia z vichy ciekawe… w watku ” nasze zakupy” ostatnio zakupilas mini zestaw z vichy ….

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Vichy działa sprawnie jak go używasz, jak przestaniesz to problemy wracają i to ze wzmożoną siłą

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    hmmm… chemia z vichy ciekawe… w watku ” nasze zakupy” ostatnio zakupilas mini zestaw z vichy ….

    ostatnio? 😆

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    no dobra w marcu… 😕

    bibi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    z kremów to używam Nivea , żeby cera nie przetłuszczała się i była odpowiednio nawilżona to stosuję Incree ,suplement korygujący niekorzystne zmiany wyglądu skóry ,serdecznie polecam:)

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    A ja używałam Dermika hydrain 2. Lecz wycofali :(. Przerzuciłam się na ziaję, dobra i tania.

    macabra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja tez nie kupuję mega drogich kremów. Jak dotad wiecej niz 40 zł na żaden nie wydałam. Może kiedys jak będę starsza…

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja roznice czasami widze ale nie jest an tyle drastyczna by placic trzy razy wiecej (conajmniej) za krem niz normalnie. na razie mam iwostiny i wystarczaja w zupelnosci…

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Mi się wydaje, że do codziennej pielęgnacji w zupełnożci wystarczą kosmetyki z tzw. żredniej półki. Przecież za 20zł też można dostać bardzo dobre kremy idealne dla naszych buziek. Owszem gdy mamy już jakiż konkretny problem ze skórą to nie ominie nas dermatolog i apteczne specyfiki. A jak już ktoż ma zmarszczki to i tak się ich nie pozbędzie bez względu na to czy krem będzie kosztował 10zł czy 100zł.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Drogie kremy"

Przewiń na górę