• Autor
    Odp.
  • Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Z tymi drogimi kremami przeciwzmarszczkowymi to tak naprawdę cholera wie jak jest. Ale mogę podać taki przykład. Mam w rodzinie 5 ciotek-sióstr w wieku 50- 63lata. Tylko jedna- druga z kolei (chyba 62lata), z racji, że opływa w luksusie i od zawsze stosuje kosmetyki z najwyższej półki wygląda młodziej niż ta 50tka, heeh. Tak więc jednak coż te kremy przeciwzmarszczkowe muszą działać.

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Może tak, może nie… Dużo też zależy od trybu życia, stresów itp. Ja z kolei znam taki przykład – 2 siostry (jedna 47 druga 50 lat) Młodsza zawsze miała więcej kasy ale i więcej stresów, problemów. Wygląda starzej pomimo używania różnych drogich kremów. Starsza siostra głównie używa ziai i innych kosmetyków z niższej półki.

    zin
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Specjaliżci zgodnie twierdzą, że najlepsze są kosmetyki ze żredniej półki cenowej. Jeżli chodzi o bardzo drogie kremy, to płaci się, przede wszystkim, za markę, a nie za jakożć. Polecam, natomiast, kosmetyki, które nie były testowane na zwierzętach. Niestety, większożć tych najpopularniejszych (Nivea, Johnson’ s, Loreal) nie ma tych certyfikatów.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Specjaliżci zgodnie twierdzą, że najlepsze są kosmetyki ze żredniej półki cenowej. Jeżli chodzi o bardzo drogie kremy, to płaci się, przede wszystkim, za markę, a nie za jakożć. Polecam, natomiast, kosmetyki, które nie były testowane na zwierzętach. Niestety, większożć tych najpopularniejszych (Nivea, Johnson’ s, Loreal) nie ma tych certyfikatów.

    jacy specjalisci?

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja połakomiłam się niedawno na drogie kremy z La roche Posay ale okazało się ze tak jak inne tańsze też mi nie służą, wręcz narobiłam sobie odwrotnie, u mnie spowodowały rozszerzenie porów i jak by rozpulchnienie skóry, ponieważ już sama nie wiem co używać kupiłam najtańszą ziaję,
    a tak w ogóle to mam wrażenie że moje eksperymenty z „lepszymi” kremami mi tylko pogorszyły cerę 😕

    legalnablondynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Moja mama używa kremu Lancome i w porównaniu do tych tańszych była zadowolona o wiele bardziej z tego droższego…
    Tak naprawdę czasem dziewczyny mają krem np.ziaji i są zadowolone niż z takich z górnej półki.To chyba zależy co nam bardziej pasuje,a nie cena:D

    buba
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    ja połakomiłam się niedawno na drogie kremy z La roche Posay ale okazało się ze tak jak inne tańsze też mi nie służą, wręcz narobiłam sobie odwrotnie, u mnie spowodowały rozszerzenie porów i jak by rozpulchnienie skóry, ponieważ już sama nie wiem co używać kupiłam najtańszą ziaję,
    a tak w ogóle to mam wrażenie że moje eksperymenty z „lepszymi” kremami mi tylko pogorszyły cerę 😕

    Ja nie powiedziałabym, że la roche posay to są drogie kremy, jak pójdziesz do sephory na przykład, to za byle krem zapłacisz 2x tyle co za kremy la roche, a efekt wcale nie jest gwarantowany. Pewnie, jak porównać la roche np. z kremami ziaja to wychodzi, że są drogie, ale ja wolę jednal la roche, bo bardzo się sprawdzily przy mojej tłustej cerze (seria effaclar).

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    La roche -posay effaclar to swietna seria produktów,mój numer jeden.Wczesniej stosowałam zwykłego garniera,ale mnie wysuszał,poza tym mam wrazenie,ze przy takich popularnych kosmetykach w ich cene wliczona jest takze wszechobecna reklama,a jakosc jest kiepska.Nie polecam tez serii Normaderm Vichy,bardzo wysusza i podraznia(przynajmniej mnie).

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja nie powiedziałabym, że la roche posay to są drogie kremy

    dla mnie były drogie redermic 30 ml ponad 90 zł i active c xl podobnie, kupiłam dwie tubki za prawie 200 zł, dla mnie to spory wydatek, no gdyby mi odpowiadały to było by super,
    szukam czegoż przeciwzmarszczkowego ale na większożć kremów się uczulam 🙁
    a seria effeclar jest chyba na trądzik?

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Effaclar jest przeznaczony do cery mieszanej i tłustej z niedoskonałożciami,ale czy na trądzik by pomógł to wątpię.Z trądzikiem to najpierw do dermatologa.Ja miałam czesto drobne krostki,czasem nawet jakiż pryszcz wyskoczył,rozszerzone pory-na to wszystko pomógł.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    o to chyba dobry jest ten effeclar jeżli pomógł na rozszerzone pory to coż dla mnie 😀 chyba się skuszę, poproszę panią w aptece żeby pomogła mi dobrać bo chciałabym tonic i krem na dzień i na noc

    Wikin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zgadza sie, nie jest ważne jaki to krem, lecz w jaki sposób zostanie zaaplikowany. Skutecznożci pomagają: wklepywanie kremu (a nie wsmarowywanie), peeling przed nałożeniem odżywczego preparatu lub para (rozszerzajaca pory).
    W zaleznosci od rodzaju kremu/preparatu i jego przeznaczenia, trzeba się odpowiednio przygotować.
    I to jest najważniejsze. Dopiero na drugim planie jest sam krem – czy drogi czy tani, o składzie takim lub innym.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    co za bzdury…

    McMiodek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Bzdury? Dziewczyny dzielą się tym, o czym wiedzą. Skoro wg Ciebie to takie bzdury, to może Ty „poradzisz” coż jako alternatywę?

    Jeżli widzisz błąd,to popraw,a nie krytykuj. To nie jest trudne.

    U mnie sprawdza się doskonale podstawa: peeling, tonik i krem. Z tym,że dla mnie krem jest dożć ważny, nie odsuwam go na dalszy plan. Myżlę,ze wybór kremu jednak jest istotny. Ja używam kosmetyków z Iwostinu. Dla mnie- żwietne.

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jak  nie chcecie przepłacać za drogie kremy, a zależy Wam na dobrej jakości to sprawdźcie ofertę Skin79. Mają pełno promocji <3

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Drogie kremy"

Przewiń na górę