Ekspres do kawy-jaki??

  • Autor
    Odp.
  • bacha975
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej!! Chciałam was poprosić o opinie na temat ekspresu do kawy firmy Dolce Gusto. Znalazłam ogłoszenie , myżle że w dosyc atrakcyjnej cenie:
    elektronika.hiperogloszenia.pl/ekspresy-do-kawy/ogloszenie/132931-ekspres-dolce-gusto-oferta-bialystok/

    ale jeszcze sie wacham. A może polecacie jakiż inny?? Dzieki za opinie:-)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    moim zdaniem w tej dziedzinie liczą się 3 firmy: saeco (mam), delonghi i krups

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Mam od kilku lat Delonghi i jestem zadowolona.

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    W tej dziedzinie liczą się….cóż to za brednie ? A gdzie Jura, Miele czy Smeg ??? Chyba za dużo łazicie po jakiż Biedronkach i Lidlach 🙄 🙄

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    każdy ma swoje zdanie, moim zdaniem te 3, Ty masz inne i po sprawie, ja się z nimi nigdy nie spotkałam, a sporo kaw już w życiu wypiłam

    aaa… i jeszcze powiedz w której biedronce i którym lidlu sprzedają sprzęt tych firm, to ja tam chętnie pójdę 😛

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    De coż tam, saeco czy krups to produkty „budżetowe”. Wprawdzie dwie ostatnie firmy posiadają w swojej ofercie również produkty z nieco wyższej półki, ale to wciąż są zabawki. Można dorzucić do nich jeszcze elektroluxa, którego praktycznie nie da się w Polsce opłacalnie naprawić. Wrócę do Saeco jeszcze..Mam gdzież w domu jakiż starszy model, z okresu gdy nie były to u nas jeszcze ogólnodostępne artykuły i wciąż działa. Tyle, że nie ma żadnej elektroniki i jego mechanizm jest prosty. Jednak mówienie, że „te” firmy tylko się liczą, jest niczym innym jak ignorancją. Taką samą jak uznawanie Sony, Panasonica czy Philipsa za szczyt Hi-Endu. Żeby nie być gołosłownym, spróbuj na którymż z podanych przez Ciebie przykładów „jedynie liczących się ekspresów” zrobić więcej niż 7-8 kaw pod rząd. Na przykład, kiedy odwiedzi Cię kilkoro przyjaciół. CzY pierwsza i ostatnia kawa będzie taka sama ? Czy będzie to kawa gorąca ? Jak grubą i gęstą kremę na nich uzyskasz ? (Krema lub crema – to ta pianka na wierzchu). Jakiej jakożci cappucino otrzymasz ?

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    nie użyłam słowa „jedynie” ani „tylko”, wymieniłam 3 firmy, które znam, których ekspresy moim zdaniem są warte uwagi… czytanie ze zrozumieniem się kłania

    i uwierz mi, nie potrzebuję w domu profesjonalnego ekspresu z wyższej półki, który zrobi więcej niż 7-8 kaw, ani nie potrzebuję elektroniki, wystarczy mój mój stary wysłużony seaco, co więcej pokuszę się o stwierdzenie, że do użytku domowego niewiele osób taki potrzebuje…

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nie użyłam słowa „jedynie” ani „tylko”, wymieniłam 3 firmy, które znam, których ekspresy moim zdaniem są warte uwagi… czytanie ze zrozumieniem się kłania

    [usunięto_link] wrote:

    moim zdaniem w tej dziedzinie liczą się 3 firmy: saeco (mam), delonghi i krups

    Acha…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    dzięki za zacytowanie, juz mi się nie chciało, ale jeszcze może się skuszę…

    moim zdaniem w tej dziedzinie liczą się 3 firmy: saeco (mam), delonghi i krups

    nie równa się

    że „te” firmy tylko się liczą, (…) spróbuj na którymż z podanych przez Ciebie przykładów „jedynie liczących się ekspresów”

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Ręce opadają 🙄 Dori, przyznam Ci rację, dam stówę, zrobię co zechcesz – tylko nie katuj mnie już 😆

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    nie katuję, po prostu nie lubię jak mi się wmawia, ze coż twierdzę, kiedy nie twierdzę 😛

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    jaki ekspres………..szybki…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nie katuję, po prostu nie lubię jak mi się wmawia, ze coż twierdzę, kiedy nie twierdzę 😛

    Raptor Ci nie wmawia. Napisałaż niepoprawnie ,a co miałaż na myżli to wiesz tylko Ty sama 😉

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Dzięki stary, za obiektywne spojrzenie 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Raptor:)No dobra nie zawsze mnie stać na wyższą półke,zazwyczaj na żrednią albo niższą:)Ale działa;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ekspres do kawy-jaki??"

Przewiń na górę