faceci w stringach

  • Autor
    Odp.
  • Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Co sadzicie na temat facetow w stringach??
    podoba Wam sie to czy wrecz przeciwnie??

    mnie osobiscie ta moda go gustu nie przemawia…wole facetow w bokserkach a jeszcze lepiej bez 😀 😀

    ps. facet w stringach??..chyba tylko na poprawe nastroju, szczegolnie jesli wyskoczylby w tych w ksztalcie slonia, hehe 😆 😆 😆

    iSis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Nie, nie, nie! To prawie taki sam obciach jak facet w skarpetach i sandałach (japonkach!).

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no chyba że u tancerza egzotycznego 😆 …. bo tylko to mi sie kojarzy facet+stringi 😆

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hm.. jeżli miałby do tego maxi sexowny tyłek i jakież ładnie eksponujące to spodnie to czemu nie.. 🙂

    ale mój Misiak w życiu by nie założył.. 😛 on tylko i wyłącznie chodzi w bokserkach.. 🙂 a szkoda bo uwielbiam jego tyłeczek 😛

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mnie to nie rusza. nie moja sprawa, jakie kto nosi gacie. nie szukam w tym takze zadnej ideologii. gacie to gacie. kazdy nosi jakie lubi.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Dla mnie to niezbyt smaczne.

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Stringi u faceta? Nie, nie i jeszcze raz nie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    W stringach?nieeee 🙂
    Raz widziałam na basenie faceta w stringach…w panterke na dodatek 😆 Ubaw mieliżmy niezły 😀
    Mnie jakos nie kręci facet w stringach… uważam,że to niemęskie.Zdecydowanie wolę męzczyzn w obcisłych szortach,mniam… 😈

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Facet w stringach?? Chyba, że homo. To wtedy tak 😀 😀 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    😯 Facet w strinagach BLEHHH :/ Wogole jak widze facetow s tringach,japonkach, i jeszcze moze w gaciach HAWAJSKICh jakis to uwazam ichz a gejow no masakrycznie i obcichowo to wyglada:/ Niedlugo kuzwa zaczna nosic spodniczki tez mnie nie zdziwi…. 😆

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Dokładnie. Nie przepadam za typowymi slipami, to tak jak nasze figi, lubię obcisłe bokserki, a jeżli facet ma seksowne pożladki,to niech nosi stringi. Dopóki nie będą z różowej koronki na pupie mojego faceta nie mam nic przeciwko.

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    mi osobiscie sie wogole nie podobaja stringi u faceta!moj ex nosil ,ale dajcie spokoj hehe 😆 obcisle boxerki to jest to 😉 🙄

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja takze jestem za obcislymi bokserkami 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Mnie się bardziej podobają normalne bokserki:)

    Kluseczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja również jestem zwolenniczką zwyczajnych luźnych bokserek 😉 Stringi, bokserki obcisłe…to mi się nie zbyt podoba.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " faceci w stringach"

Przewiń na górę